Competitie voorjaar 2013


Teamindeling/percentages voorjaar 2013
Eindstanden voorjaar 2013


Teamindeling/Percentages voorjaar 2013

DAMES
 US 1 Eredivisie - Poule A (laatst gewijzigd op 14-04-2013)
  3645493  M. Schutte (Moya)                 US 1                      10   1   10%
  3369267  M.C. Broers (Merel)               US 1                      10   0    0%
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 1                      10   0    0%
  2770130  I. Martens (Imke)                 US 1                      12   0    0%


 US 1 Eredivisie - Play Down (laatst gewijzigd op 12-05-2013)
  3645493  M. Schutte (Moya)                 US 1                       4   1   25%
  3369267  M.C. Broers (Merel)               US 1                       4   1   25%
  2770130  I. Martens (Imke)                 US 1                       4   0    0%
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 1                       6   0    0%


 US 2 1e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 12-05-2013)
  3348300  A. van den Bosch (Angelique)      US 2                      18  12   67%
  3628514  E. Schram (Emma)                  US 2                      18   8   44%
  3909928  M. Franck (Mandy)                 US 2                      12   5   42%
  3122990  M. Visser (Marleen)               US 2                      12   5   42%
  2702983  S. Kamst - de Fockert (Sonja)     US 2                       6   2   33%
  3453244  J. Slokkers (Janneke)             US 2                      18   5   28%


 US 3 2e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 12-05-2013)
  3308211  R. Strik (Rianne)                 US 3                      20  16   80%
  3238563  M. de Jeu (Merit)                 US 3                      12   9   75%
  2466650  H. Offermanns (Heidi)             US 3                      14   6   43%
  3790468  R. van Es (Rosalie)               US 3                      17   6   35%
  3861756  K. van Keulen (Kris)              US 3                       6   0    0%


HEREN
 US 1 2e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 12-05-2013)
  3331395  D. Kret (Dylan)                   US 1                      27  15   56%
  3153608  M.G.E.F. Antonietti (Angelo)      US 1                      30  16   53%
  2614326  A. Visser (Arco)                  US 1                      27  11   41%


 US 2 2e divisie - Poule A (laatst gewijzigd op 12-05-2013)
  3638323  D.H.M. South (Dennis)             US 2                      21   7   33%
  3059529  H. Kramer (Harmen)                US 2                      18   6   33%
  3144390  P. Danes (Pieter)                 US 2                      12   4   33%
  3489279  J.P. Montanus (Jean Paul)         US 2                      21   4   19%
  3088308  G. van Oorschot (Gilles)          US 2                       9   0    0%


 US 3 3e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 12-05-2013)
  3435775  H. Geluk (Han)                    US 3                      27  16   59%
  3117628  R.T. Peters (Ruben)               US 3                      21  10   48%
  3232915  J.S. Prinzen (Jos)                US 3                      24  11   46%
  2623595  S. Knop (Simon)                   US 3                      18   1    6%


PERSOONLIJKE RESULTATEN SENIOREN AFDELING (laatst gewijzigd op 21-04-2013)

US 4 
  2404365  R. Huisman (Robbert)              US 4                      22  11   50%
  2320854  W. Weijland (Wim)                 US 4                      21  10   48%
  3823740  W.J. Leenders (Wout-Jeroen)       US 4                      21   8   38%
  3232321  W.L. Loosman (Bert)               US 4                      15   2   13%

US 5 
  2770130  I. Martens (Imke)                 US 5                       3   2   67%
  1919896  R. Poelwijk (Ren�)                US 5                      24  11   46%
  3456488  N. Kappers (Niels)                US 5                      21   9   43%
  1700792  S. Scheffer (Sander)              US 5                      21   6   29%
  1855458  P. Brusik (Peter)                 US 5                       3   0    0%

US 6 
  3087954  W. Aangeenbrug (Wouter)           US 6                      20  14   70%
  3345695  T. Cohen (Tali)                   US 6                       3   2   67%
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 6                      12   6   50%
  3146106  R. Guitjens (Renate)              US 6                      21   8   38%
  3801146  M. Besseling (Matthijs)           US 6                      17   4   24%
  3932573  L. Tienkamp-Beishuizen (Laurens)  US 6                      11   1    9%

US 7 
  2940222  J. Veenker (Jurgen)               US 7                      21  18   86%
  3123336  S. Witteveen (Sylvia)             US 7                      24  20   83%
  3348300  A. van den Bosch (Angelique)      US 7                       6   5   83%
  3081186  F.O. Bossert (Oto)                US 7                      24  18   75%
  2780541  V. Stel (Vianda)                  US 7                       3   1   33%

US 8 
  2764587  C. van Brummelen (Charles)        US 8                      29  24   83%
  2764286  M. Botermans (Martijn)            US 8                      23  15   65%
  1700776  R. Slagt (Riny)                   US 8                      23  15   65%
  2882432  A. Kreike (Arjen)                 US 8                       9   1   11%

US 9 
  3645493  M. Schutte (Moya)                 US 9                       3   3  100%
  3586437  P. Zijlstra (Pieterjan)           US 9                      30  22   73%
  2650495  M. Popa (Mihai)                   US 9                      18  10   56%
  2582634  M. van de Neut (Marijn)           US 9                      15   5   33%
  3044639  A. Bayazid (Ayman)                US 9                       3   1   33%
  3745316  M. Lubbers (Marco)                US 9                       9   2   22%

US 10
  2911663  M.P.W. Einerhand (Mark)           US 10                     26  11   42%
  3454062  J. Vreken (Jasper)                US 10                     26  10   38%
  2458827  P. de Ronde (Peter)               US 10                     15   4   27%
  2638532  J. de Laat (Jan)                  US 10                     20   3   15%

US 11
  3410783  R. Kok (Richard)                  US 11                     24  19   79%
  2702983  S. Kamst - de Fockert (Sonja)     US 11                      6   4   67%
  2556811  E. Uitslag (Erwin)                US 11                     24  14   58%
  3972337  F. Hoexum (Frank)                 US 11                      9   4   44%
  2466650  H. Offermanns (Heidi)             US 11                     18   6   33%
  3790468  R. van Es (Rosalie)               US 11                      9   3   33%

US 12
  3308211  R. Strik (Rianne)                 US 12                     23  20   87%
  3473202  K. Stroek (Kevin)                 US 12                     23  19   83%
  2974881  J. Rhebergen (Jelle)              US 12                     21  17   81%
  3912264  G. Schaefer (Gregor)              US 12                     18  10   56%

US 13
  3359953  H. van de Pol (Hannes)            US 13                      8   6   75%
  0366579  A. van Gelderen (Amos)            US 13                     23  15   65%
  3950717  P. Rhebergen (Paul)               US 13                      9   5   56%
  3636591  A. Oral (Aykut)                   US 13                      6   3   50%
  0208608  B. de Roovere (Boudewijn)         US 13                     26  12   46%
  3977426  R. Mendes (Rui)                   US 13                      6   1   17%

US 14
  3608116  M. Bruyneel (Mark)                US 14                     21  17   81%
  2911647  W. Kits-van Heyningen             US 14                      9   7   78%
  3628742  R. Aalberse (Rob)                 US 14                     20  13   65%
  3637898  M. Romer (Marc)                   US 14                     17  11   65%
  1572050  E. Romer (Eric)                   US 14                     11   7   64%
  4053851  A. Ling (Aodong)                  US 14                      9   3   33%

US 15
  4014425  B. Ruyter (Bonny)                 US 15                     18  11   61%
  3977442  B. van der Kroon (Boudewijn)      US 15                     18  10   56%
  3545122  N.B. Vilchez (Noemi)              US 15                     12   4   33%
  3993927  D. Ruijter (Daan)                 US 15                     18   4   22%
  4053827  S. ten Hoeve (Sanne)              US 15                     15   1    7%

Eindstanden competitie voorjaar 2013

US 1 (Dames Eredivisie - Poule A)
  F�rst/Lybrae 1             7 - 36
  Scylla 1                   7 - 34
  Dozy Den Helder/Noor 1     7 - 33
  AnytimeFitness/Westa 1     7 - 28
  FVT 1                      7 - 24
  SKF 1                      7 - 24
  Hotak '68 1                7 - 16
  US 1                       7 -  1

US 1 (Dames Eredivisie - Play Down)
  SKF 1                     10 - 40
  FVT 1                     10 - 33
  Hotak '68 1               10 - 31
  US 1                      10 -  3

US 2 (Dames 1e divisie - Poule B)
  Scyedam 1                 10 - 68
  De Treffers (R) 1         10 - 64
  Hilversum 1               10 - 61
  Swift (D) 1               10 - 48
  US 2                      10 - 45
  Enjoy&Deploy Taverzo 1    10 - 14

US 3 (Dames 2e divisie - Poule B)
  Tafelten Zwolle 1          8 - 57
  US 3                       8 - 44
  GTTC Groningen 1           8 - 40
  VTV (N) 1                  8 - 40
  Torenstad 1                8 - 19

US 1 (Heren 2e divisie - Poule B)
  Scyedam 2                 10 - 71
  Hilversum 2               10 - 69
  ILAC 1                    10 - 48
  US 1                      10 - 48
  Scylla 3                  10 - 37
  SAR '72 1                 10 - 27

US 2 (Heren 2e divisie - Poule A)
  Argus 2                   10 - 74
  SKF 1                     10 - 67
  De Veluwe 1               10 - 55
  Hilversum 3               10 - 44
  HTC 1                     10 - 35
  US 2                      10 - 25

US 3 (Heren 3e divisie - Poule B)
  Rapidity 1                10 - 75
  Spirit 1                  10 - 68
  Huizen/Prima Donna K 1    10 - 53
  US 3                      10 - 42
  ILAC 2                    10 - 34
  Salamanders 2             10 - 28

US 4 
  Overgangsklasse - Poule A
  ---------------------------------
  Disnierats 2              10 - 72
  Stede Broec 2             10 - 55
  Amsterdam '78 2           10 - 52
  US 4                      10 - 41
  HTC 2                     10 - 41
  Amsterdam '78 1           10 - 39
  

US 5 
  Hoofdklasse - Poule B
  ---------------------------------
  HTC 3                      8 - 46
  Amstelveen 1               8 - 43
  Nieuw Vennep 1             8 - 42
  Duintreffers 1             8 - 37
  US 5                       8 - 32
  

US 6 
  Hoofdklasse - Poule A
  ---------------------------------
  DOV 1                     10 - 78
  Rapidity 2                10 - 58
  HBC 2                     10 - 50
  US 6                      10 - 46
  Spirit 2                  10 - 41
  Nieuw Vennep 2            10 - 27
  

US 7 
  2e klasse - Poule F
  ---------------------------------
  US 7                      10 - 78
  HBC 4                     10 - 69
  Nieuw Vennep 3            10 - 44
  Heemskerk 1               10 - 43
  The Victory 4             10 - 40
  AMVJ 1                    10 - 26
  

US 8 
  2e klasse - Poule E
  ---------------------------------
  Victory '55 2             10 - 71
  US 8                      10 - 70
  Uitgeest 1                10 - 46
  JOVO 2                    10 - 44
  ZTTC 6                    10 - 36
  Amsterdam '78 6           10 - 33
  

US 9 
  2e klasse - Poule D
  ---------------------------------
  Spaarne 1                 10 - 69
  Amsterdam '78 4           10 - 69
  TSTZ Haarlem 2            10 - 54
  US 9                      10 - 51
  HTC 6                     10 - 32
  DOKO (V) 1                10 - 25
  

US 10
  2e klasse - Poule H
  ---------------------------------
  JOVO 3                    10 - 66
  Amsterdam '78 3           10 - 63
  HTC 5                     10 - 53
  ZTTC 5                    10 - 48
  Sporting SDO 1            10 - 36
  US 10                     10 - 34
  

US 11
  3e klasse - Poule K
  ---------------------------------
  HBC 5                     10 - 70
  DOKO (V) 3                10 - 59
  Flits/Theresia 1          10 - 58
  US 11                     10 - 54
  Tazano 96 4               10 - 36
  De Volewijckers 1         10 - 23
  

US 12
  3e klasse - Poule H
  ---------------------------------
  Het Nootwheer 4           10 - 78
  US 12                     10 - 75
  AMVJ 2                    10 - 61
  Tempo-Team 7              10 - 38
  ASSV 3                    10 - 29
  HTC 10                    10 - 19
  

US 13
  4e klasse - Poule G
  ---------------------------------
  Diemen 2                  10 - 86
  US 13                     10 - 52
  Rapidity 7                10 - 47
  JOVO 5                    10 - 42
  Spaarne 4                 10 - 42
  Amstelveen 4              10 - 31
  

US 14
  6e klasse - Poule D
  ---------------------------------
  Fusia 3                   10 - 73
  US 14                     10 - 64
  Oranje Zwart 3            10 - 61
  Heemskerk 6               10 - 50
  MEO 4                     10 - 34
  Sporting SDO 4            10 - 18
  

US 15
  6e klasse - Poule C
  ---------------------------------
  ASSV 8                    10 - 79
  Bloemenlust 4             10 - 74
  Rapidity 11               10 - 60
  US 15                     10 - 37
  Patrios 4                 10 - 36
  De Volewijckers 5         10 - 14