Competitie voorjaar 2014


Teamindeling/percentages voorjaar 2014
Eindstanden voorjaar 2014


Teamindeling/Percentages voorjaar 2014

DAMES

 US 1 Eredivisie B - Poule A (laatst gewijzigd op 04-05-2014)
  3723306  S.M.M. Broersen (Simone)          US 1                       6   5   83%
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 1                      20  15   75%
  2770130  I. Martens (Imke)                 US 1                      14   6   43%
  3146106  R. Guitjens (Renate)              US 1                      18   4   22%

 US 2 1e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 04-05-2014)
  3238563  M. de Jeu (Merit)                 US 2                      24  15   63%
  3308211  R. Strik (Rianne)                 US 2                      21  13   62%
  3122990  M. Visser (Marleen)               US 2                      15   9   60%
  3348300  A. van den Bosch (Angelique)      US 2                       6   1   17%

 US 3 1e divisie - Poule A (laatst gewijzigd op 04-05-2014)
  2702983  S. Kamst - de Fockert (Sonja)     US 3                       9   7   78%
  3628514  E. Schram (Emma)                  US 3                      21  10   48%
  3835315  J.R.C. Monte (Jithsa)             US 3                       9   3   33%
  2466650  H. Offermanns (Heidi)             US 3                      15   3   20%
  3790468  R. van Es (Rosalie)               US 3                      15   2   13%
  2780541  V. Stel (Vianda)                  US 3                       3   0    0%


HEREN

 US 1 2e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 04-05-2014)
  3331395  D. Kret (Dylan)                   US 1                      30  24   80%
  3144390  P. Danes (Pieter)                 US 1                      27  18   67%
  2614326  A. Visser (Arco)                  US 1                      21  12   57%
  3489279  J.P. Montanus (Jean Paul)         US 1                      12   4   33%

 US 2 3e divisie - Poule A (laatst gewijzigd op 04-05-2014)
  3153608  M.G.E.F. Antonietti (Angelo)      US 2                      21  13   62%
  3059529  H. Kramer (Harmen)                US 2                      21  11   52%
  3088308  G. van Oorschot (Gilles)          US 2                      24  10   42%
  3232915  J.S. Prinzen (Jos)                US 2                      21   5   24%

 US 3 3e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 12-05-2014)
  3435775  H. Geluk (Han)                    US 3                      27  16   59%
  3117628  R.T. Peters (Ruben)               US 3                      21  10   48%
  3232915  J.S. Prinzen (Jos)                US 3                      24  11   46%
  2623595  S. Knop (Simon)                   US 3                      18   1    6%


US 3 
  2320854  W. Weijland (Wim)                 US 3                      10   7   70%
  2404365  R. Huisman (Robbert)              US 3                      12   8   67%
  3232321  W.L. Loosman (Bert)               US 3                      18   7   39%
  3117628  R.T. Peters (Ruben)               US 3                       3   1   33%
  3823740  W.J. Leenders (Wout-Jeroen)       US 3                      15   4   27%
  
  Degradatiepoule:
  2404365  R. Huisman (Robbert)              US 3                       9   7   78%
  3823740  W.J. Leenders (Wout-Jeroen)       US 3                       6   4   67%
  3232321  W.L. Loosman (Bert)               US 3                       9   5   56%
  3117628  R.T. Peters (Ruben)               US 3                       3   1   33%

US 4 
  1919896  R. Poelwijk (René)                US 4                      15  10   67%
  1700792  S. Scheffer (Sander)              US 4                      12   7   58%
  3456488  N. Kappers (Niels)                US 4                      17   7   41%
  3146106  R. Guitjens (Renate)              US 4                       3   0    0%
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 4                       9   0    0%

  Degradatiepoule:
  1700792  S. Scheffer (Sander)              US 4                       3   3  100%
  1919896  R. Poelwijk (René)                US 4                       9   6   67%
  3456488  N. Kappers (Niels)                US 4                       6   4   67%
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 4                       6   3   50%
  2623595  S. Knop (Simon)                   US 4                       3   0    0%

US 5 
  2764587  C. van Brummelen (Charles)        US 5                      27  12   44%
  3238563  M. de Jeu (Merit)                 US 5                       9   3   33%
  2764286  M. Botermans (Martijn)            US 5                      19   5   26%
  1700776  R. Slagt (Riny)                   US 5                      18   3   17%
  2882432  A. Kreike (Arjen)                 US 5                      15   1    7%

US 6 
  2320846  P. Ritmeester (Peter)             US 6                       2   2  100%
  3123336  S. Witteveen (Sylvia)             US 6                      21  18   86%
  3308211  R. Strik (Rianne)                 US 6                      17  14   82%
  2940222  J. Veenker (Jurgen)               US 6                      20  15   75%
  2780541  V. Stel (Vianda)                  US 6                       8   6   75%
  3081186  F.O. Bossert (Oto)                US 6                      28  19   68%
  3348300  A. van den Bosch (Angelique)      US 6                       6   4   67%

US 7 
  3390941  R. Westra (Roeland)               US 7                       4   4  100%
  3932573  L. Tienkamp-Beishuizen (Laurens)  US 7                      21  14   67%
  3628514  E. Schram (Emma)                  US 7                       6   4   67%
  2974881  J. Rhebergen (Jelle)              US 7                      30  14   47%
  3473202  K. Stroek (Kevin)                 US 7                       9   4   44%

US 8 
  4012813  R.I. de Leeuw (Ramon)             US 8                      32  15   47%
  3586437  P. Zijlstra (Pieterjan)           US 8                      29  13   45%
  2650495  M. Popa (Mihai)                   US 8                      18   8   44%
  3044639  A. Bayazid (Ayman)                US 8                       6   2   33%
  2582634  M. van de Neut (Marijn)           US 8                      15   4   27%

US 9 
  2911663  M.P.W. Einerhand (Mark)           US 9                      21  10   48%
  3454062  J. Vreken (Jasper)                US 9                      18   5   28%
  2458827  P. de Ronde (Peter)               US 9                      18   3   17%
  2638532  J. de Laat (Jan)                  US 9                      18   1    6%
  2849337  N. van de Neut (Niels)            US 9                      15   0    0%

US 10
  3950717  P. Rhebergen (Paul)               US 10                     27  19   70%
  3410783  R. Kok (Richard)                  US 10                     12   8   67%
  2556811  E. Uitslag (Erwin)                US 10                     30  13   43%
  2466650  H. Offermanns (Heidi)             US 10                     21   9   43%

US 11
  3803716  R.A. Silva (Ronald)               US 11                     30  27   90%
  4084501  K. Huang (Kai)                    US 11                     24  21   88%
  0366579  A. van Gelderen (Amos)            US 11                     18   6   33%
  0208608  B. de Roovere (Boudewijn)         US 11                     18   2   11%

US 12
  3608116  M. Bruyneel (Mark)                US 12                     23  20   87%
  3545122  N.B. Vilchez (Noemi)              US 12                      9   7   78%
  3977442  B. van der Kroon (Boudewijn)      US 12                     14   9   64%
  3637898  M. Römer (Marc)                   US 12                     15   9   60%
  3628742  R. Aalberse (Rob)                 US 12                     17   9   53%
  3993927  D. Ruijter (Daan)                 US 12                      9   2   22%

Eindstanden competitie voorjaar 2014

US 1 (Dames Eredivisie B - Poule A)
  Fürst/Lybrae 1            10 - 47
  Hilversum 1               10 - 37
  US 1                      10 - 30
  Panningen '74 1           10 - 27
  De Treffers (R) 1         10 - 21
  Scyedam 1                 10 - 18

US 2 (Dames 1e divisie - Poule B)
  GTTC Groningen 1           8 - 54
  Dedemsvaart 1              8 - 48
  US 2                       8 - 45
  Tafelten Zwolle 1          8 - 44
  De Treffers (R) 3          8 -  9

US 3 (Dames 1e divisie - Poule A)
  De Treffers (R) 2          8 - 60
  Enjoy&Deploy Taverzo 1     8 - 56
  Rapidity 1                 8 - 37
  US 3                       8 - 28
  Amsterdam '78 1            8 - 19

US 1 (Heren 2e divisie - Poule B)
  US 1                      10 - 65
  Scyedam 2                 10 - 63
  Salamanders 1             10 - 50
  Spirit 1                  10 - 47
  HTC 1                     10 - 42
  ILAC 1                    10 - 33

US 2 (Heren 3e divisie - Poule A)
  De Veluwe 1               10 - 61
  Klimaatgroep Stars 2      10 - 61
  SKF 3                     10 - 56
  US 2                      10 - 44
  Tafelten Zwolle 2         10 - 42
  Assen 1                   10 - 36
  
US 3, 4
  Overgangsklasse - Poule A
  ---------------------------------
  HTC 2                      7 - 48
  Tempo-Team 2               7 - 47
  The Victory 1              7 - 46
  Amstelveen 1               7 - 44
  US 3                       7 - 33
  US 4                       7 - 28
  Amsterdam 1                7 - 26
  HTC 3                      7 -  8
  
  
US 3, 4
  Overgangsklasse - Degradatiepoule
  ---------------------------------
  US 3                      10 - 52
  US 4                      10 - 47
  Amsterdam 1               10 - 46
  HTC 3                     10 - 10
  

US 5 
  1e klasse - Poule B
  ---------------------------------
  De Victors 2              10 - 75
  ZTTC 1                    10 - 53
  Olympia (E) 2             10 - 51
  TT Sport/A-Merk 1         10 - 48
  Amsterdam '78 3           10 - 47
  US 5                      10 - 26
  

US 6 
  2e klasse - Poule H
  ---------------------------------
  US 6                      12 - 94
  HTC 4                     12 - 75
  JOVO 3                    12 - 73
  Het Nootwheer 3           12 - 63
  Patrios 1                 12 - 60
  AMVJ 2                    12 - 32
  Tazano 96 2               12 - 23
  

US 7 
  2e klasse - Poule E
  ---------------------------------
  Spaarne 1                 10 - 65
  ASSV 2                    10 - 58
  US 7                      10 - 53
  HTC 5                     10 - 50
  DOKO (V) 1                10 - 48
  The Victory 3             10 - 26
  

US 8 
  2e klasse - Poule G
  ----------------------------------
  Victory '55 2             12 - 101
  JOVO 2                    12 -  69
  Sporting SDO 1            12 -  59
  Tazano 96 1               12 -  57
  US 8                      12 -  48
  Amsterdam '78 5           12 -  48
  ZTTC 5                    12 -  38
  

US 9 
  2e klasse - Poule D
  ---------------------------------
  JOVO 1                    10 - 67
  Spaarne 2                 10 - 64
  HBC 4                     10 - 58
  Victory '55 4             10 - 50
  Nieuw Vennep 3            10 - 40
  US 9                      10 - 21
  

US 10
  3e klasse - Poule O
  ---------------------------------
  HTC 8                     10 - 74
  VDO 1                     10 - 67
  US 10                     10 - 54
  Amsterdam '78 10          10 - 46
  Sparta 1                  10 - 30
  TSO 2                     10 - 29
  

US 11
  3e klasse - Poule G
  ---------------------------------
  ZTTC 6                    10 - 70
  US 11                     10 - 59
  DOKO (V) 2                10 - 51
  Tempo-Team 5              10 - 48
  ASSV 3                    10 - 39
  Holendrecht 2             10 - 33
  

US 12
  6e klasse - Poule B
  ---------------------------------
  Amstelveen 6              10 - 80
  US 12                     10 - 66
  HBC 10                    10 - 48
  Het Nootwheer 18          10 - 44
  De Volewijckers 6         10 - 36
  Sporting SDO 4            10 - 26
  

Geef een reactie