Competitie najaar 2018


Teamindeling/percentages najaar 2018
Eindstanden najaar 2018


Teamindeling/Percentages najaar 2018

US 1 2e divisie - Poule B
  3588120  J.P. Hendriks (Jeroen)            US 1                      23  20   87%
  3220992  T.J. Dekkers (Tycho)              US 1                      29  24   83%
  3331395  D. Kret (Dylan)                   US 1                      24  17   71%
  3489279  J.P. Montanus (Jean Paul)         US 1                      12   7   58%

US 2 2e divisie - Poule C
  3144390  P. Danes (Pieter)                 US 2                      26  17   65%
  3974101  D. Plett (Dylan)                  US 2                      27  15   56%
  3232915  J.S. Prinzen (Jos)                US 2                      18   9   50%
  2614326  A. Visser (Arco)                  US 2                      18   6   33%

US 3 3e divisie - Poule C
  3088308  G. van Oorschot (Gilles)          US 3                      24  17   71%
  3435775  H. Geluk (Han)                    US 3                      27  15   56%
  2404365  R. Huisman (Robbert)              US 3                      30  12   40%

US 4 
  4153910  S. Duis (Sandor)                  US 4                      24  17   71%
  1700792  S. Scheffer (Sander)              US 4                      23  15   65%
  3308211  R. Strik (Rianne)                 US 4                      23  10   43%
  3723762  I.R. Hadders (Ivo)                US 4                       3   0    0%

US 5 
  3862037  B. Jonker (Berend)                US 5                      21  17   81%
  3456488  N. Kappers (Niels)                US 5                      15   7   47%
  3081186  F.O. Bossert (Oto)                US 5                      24   5   21%
  2940222  J. Veenker (Jurgen)               US 5                      15   1    7%
  3123336  S. Witteveen (Sylvia)             US 5                      15   0    0%

US 6 
  3950717  P. Rhebergen (Paul)               US 6                      24  20   83%
  2974881  J. Rhebergen (Jelle)              US 6                       9   7   78%
  3801146  M. Besseling (Matthijs)           US 6                      27  19   70%
  3586437  P. Zijlstra (Pieterjan)           US 6                      27  15   56%

US 7 
  1700776  R. Slagt (Riny)                   US 7                      18  10   56%
  2650495  M. Popa (Mihai)                   US 7                      21   9   43%
  2764587  C. van Brummelen (Charles)        US 7                      24  10   42%
  2764286  M. Botermans (Martijn)            US 7                      24   8   33%
  2882432  A. Kreike (Arjen)                 US 7                       3   0    0%

US 8 
  3389607  B. Beemsterboer (Bonno)           US 8                      23  23  100%
  3389576  J. van de Velde (Jacob)           US 8                      20   7   35%
  3832105  M.J. Rensink (Max)                US 8                      12   4   33%
  3735905  M.P.M. van der Linde (Melle)      US 8                      21   6   29%

US 9 
  3454062  J. Vreken (Jasper)                US 9                      21  15   71%
  2911663  M.P.W. Einerhand (Mark)           US 9                      21  13   62%
  3629201  T. Kramer (Tim)                   US 9                      21  11   52%
  2638532  J. de Laat (Jan)                  US 9                      18   6   33%
  2849337  N. van de Neut (Niels)            US 9                       3   1   33%
  1755014  P. Koenders (Pieter)              US 9                       3   0    0%

US 10
  3410783  R. Kok (Richard)                  US 10                     18  12   67%
  2582634  M. van de Neut (Marijn)           US 10                     12   7   58%
  3790468  R. van Es (Rosalie)               US 10                     18   8   44%
  3790248  J.A. Fritzsche (Jeska)            US 10                     15   5   33%
  2466650  H. Offermanns (Heidi)             US 10                     11   2   18%
  2556811  E. Uitslag (Erwin)                US 10                     12   2   17%

US 11
  0366579  A. van Gelderen (Amos)            US 11                     21  11   52%
  0208608  B. de Roovere (Boudewijn)         US 11                     18   8   44%
  3411454  H. Danes (Harry)                  US 11                     18   8   44%
  3629235  J. Hekman (Joost)                 US 11                     15   4   27%
  3608116  M. Bruyneel (Mark)                US 11                     15   1    7%

US 12
  4181094  A. Jeihala (Aliaksandr)           US 12                     18  15   83%
  4121557  A. Elsergani (Abdu)               US 12                     21   8   38%
  4150085  M. Eltayeb (Mohammad)             US 12                     18   5   28%
  3751888  D. Perdok (Diederik)              US 12                     15   3   20%

US 13
  3977434  I. Silva (Israel)                 US 13                     15  10   67%
  4172401  D. De Leo (Dean)                  US 13                     12   6   50%
  4105975  T. de Jong (Tim)                  US 13                     15   6   40%
  3637898  M. R�mer (Marc)                   US 13                     15   6   40%
  4105967  T. Meijer (Thomas)                US 13                     18   7   39%
  4179348  A. Dekkers (Anton)                US 13                     15   3   20%

Eindstanden competitie najaar 2018

US 1 (Heren 2e divisie - Poule B)
  US 1                      10 - 77
  Disnierats 1              10 - 62
  De Toekomst 1             10 - 54
  BIT.NL 1                  10 - 46
  Kampenion 1               10 - 36
  HTC 1                     10 - 25

US 2 (Heren 2e divisie - Poule C)
  Tempo-Team 2              10 - 80
  Vriendenschaar 1          10 - 57
  US 2                      10 - 54
  Sittard 1                 10 - 50
  SKF 2                     10 - 38
  VeerhuisWessem/Westa 2    10 - 21

US 3 (Heren 3e divisie - Poule C)
  Hilversum 4               10 - 61
  Assen 1                   10 - 57
  GTTC Groningen 1          10 - 53
  US 3                      10 - 52
  Trias 1                   10 - 48
  ENTAC 2                   10 - 29

US 4 
  Overgangsklasse - Poule A
  ----------------------------------
  Tempo-Team 4              10 - 62
  De Victors 1              10 - 57
  US 4                      10 - 56
  DOV 2                     10 - 52
  Het Nootwheer 1           10 - 44*
  HTC 2                     10 - 18
  

US 5 
  Hoofdklasse - Poule B
  ---------------------------------
  Victory '55 4             10 - 67
  Amsterdam '78 3           10 - 65
  The Victory 3             10 - 49
  Nieuw Vennep 1            10 - 44
  Spirit 1                  10 - 41
  US 5                      10 - 34
  

US 6 
  1e klasse - Poule A
  ---------------------------------
  Esopus 1                  10 - 71
  US 6                      10 - 67
  Olympia (E) 1             10 - 52
  Tempo-Team 5              10 - 50
  Amstelveen 2              10 - 40
  Noordkop 1                10 - 20
  

US 7 
  1e klasse - Poule D
  ---------------------------------
  HBC 3                     10 - 77
  Stede Broec 3             10 - 63
  Olympia (E) 2             10 - 47
  Spaarne 4                 10 - 44
  US 7                      10 - 41
  DOKO (Z) 1                10 - 28
  

US 8 
  1e klasse - Poule B
  ---------------------------------
  Tempo-Team 6              10 - 63
  JOVO 1                    10 - 60
  TSTZ Haarlem 1            10 - 57
  TT Sport/A-Merk 1         10 - 54
  US 8                      10 - 48
  Esopus 2                  10 - 18
  

US 9 
  3e klasse - Poule F
  ---------------------------------
  Amsterdam '78 6           10 - 65
  Spaarne 8                 10 - 61
  HTC 6                     10 - 61
  US 9                      10 - 50
  Holendrecht 1             10 - 38
  Rapidity 6                10 - 25
  

US 10
  3e klasse - Poule A
  ---------------------------------
  Het Nootwheer 4           10 - 59
  Oranje Zwart 1            10 - 57
  TSTZ Haarlem 4            10 - 49
  Castricum 1               10 - 48
  HBC 6                     10 - 45
  US 10                     10 - 42
  

US 11
  4e klasse - Poule E
  ---------------------------------
  Sporting SDO 2            10 - 70
  Het Nootwheer 12          10 - 67
  VDO 3                     10 - 54
  ZTTC 11                   10 - 40
  US 11                     10 - 38
  Rapidity 9                10 - 31
  

US 12
  4e klasse - Poule I
  ---------------------------------
  Amsterdam '78 9            8 - 67
  Tempo-Team 14              8 - 39
  US 12                      8 - 35
  Victory '55 9              8 - 32
  ZTTC 8                     8 - 27
  

US 13
  5e klasse - Poule E
  ---------------------------------
  Tazano 96 5               10 - 84
  TSTZ Haarlem 8            10 - 63
  Spaarne 11                10 - 50
  US 13                     10 - 40
  Holendrecht 3             10 - 32
  Amstelveen 8              10 - 31