Competitie voorjaar 2010


Teamindeling/percentages voorjaar 2010
Eindstanden voorjaar 2010


Teamindeling/Percentages voorjaar 2010

DAMES

1e divisie - Poule B
 Bondsnr   Naam                     Team        G    W   Perc.  
 3503976   M. Franssen              US 1       27   19     70%  
 3565627   E. Bos                   US 1       24   12     50%  
 2770130   I. Martens               US 1       21   10     48%  
 3122990   M. Visser                US 1       18    6     33%  

2e divisie - Poule A
 Bondsnr   Naam                     Team        G    W   Perc.  
 2702983   S. de Fockert            US 2       18   14     78%  
 3909928   M. Franck                US 2       21   16     76%  
 2975251   L.A. Visser-Krook        US 2       12    9     75%  
 3010494   N. van Lierop            US 2       12    7     58%  
 3167893   Y.L. Wu                  US 2        9    5     56%  
 3453244   J. Slokkers              US 2       18    9     50%  
  
3e divisie - Poule B
 Bondsnr   Naam                     Team        G    W   Perc.  
 3790468   R. van Es                US 3        3    2     67% 
 3861756   K. van Keulen            US 3       21    7     33%  
 3029964   I. van Tol               US 3       18    6     33%  
 2922915   G. van de Putten         US 3       15    2     13%  
 3123132   D. Soester               US 3       18    2     11%  
 3909813   M. Verhoek               US 3        9    0      0%  

HEREN

2e divisie - Poule A
 Bondsnr   Naam                     Team        G    W   Perc.  
 3220992   T.J. Dekkers             US 1       29   26     90%  
 3153608   M.G.E.F. Antonietti      US 1       30   19     63%  
 3144390   P. Danes                 US 1       30   16     53%  
  
2e divisie - Poule C
 Bondsnr   Naam                     Team        G    W   Perc.  
 3167801   F. van Oostenrijk        US 2       23   12     52%  
 2614326   A. Visser                US 2       27   13     48%  
 3607330   J. Uyleman               US 2       27   10     37%  
  
3e divisie - Poule B
 Bondsnr   Naam                     Team        G    W   Perc.  
 3297630   A. Schmidt               US 3        6    5     83%  
 2404365   R. Huisman               US 3       15    9     60%  
 3088308   G. van Oorschot          US 3       30   17     57%  
 3862037   B. Jonker                US 3       18   10     56%  
 3117628   R.T. Peters              US 3       12    4     33%  
 3087954   W. Aangeenbrug           US 3        9    3     33%  

US 4 - Hoofdklasse
  KAPPERS N.               3456488 US 4        21   10     47%
  SCHEFFER S.              1700792 US 4        24   11     45%
  POELWIJK R.              1919896 US 4        27   12     44%
  BRUSIK P.                1855458 US 4        18    2     11%
                                                          
US 5 - Hoofdklasse                                        
  WEIJLAND W.              2320854 US 5        21   12     57%
  LEENDERS W.J.            3823740 US 5        24   12     50%
  LOOSMAN W.L.             3232321 US 5        30   12     40%
  KNOP S.                  2623595 US 5        15    5     33%
                                                          
US 6 - 2e klasse                                          
  TAAT J.                  1700996 US 6         6    5     83%
  VEENKER J.               2940222 US 6        27   19     70%
  WITTEVEEN S.             3123336 US 6        18   12     66%
  BAYAZID A.               3044639 US 6        15    7     46%
  RONDE P. DE              2458827 US 6         9    4     44%
                                                          
US 7 - 2e klasse                                          
  BOSSERT F.O.             3081186 US 7        18   15     83%
  BESSELING M.             3801146 US 7        27   20     74%
  RITMEESTER P.            2320846 US 7        18   12     66%
  TIENKAMP-BEISHUIZEN L.   3932573 US 7        18   11     61%
  KARATHANASIS K.          3932581 US 7         9    1     11%
                                                          
US 8 - 2e klasse                                          
  BRUMMELEN C. VAN         2764587 US 8        18   17     94%
  SLAGT R.                 1700776 US 8        23   12     52%
  BOTERMANS M.             2764286 US 8        20   10     50%
  KREIKE A.                2882432 US 8        26    9     34%
                                                          
US 9 - 3e klasse                                          
  FRANSSEN M.              3503976 US 9        12   11     91%
  BROBERG T.               3946124 US 9        11   10     90%
  POPA M.                  2650495 US 9         9    8     88%
  NEUT M. VAN DE           2582634 US 9        11    9     81%
  GALLENKAMP M.            2813166 US 9        10    8     80%
  BEER B. DE               3044142 US 9        20   12     60%
  HIGLER A.                3517878 US 9        12    5     41%
                                                          
US 10 - 3e klasse                                         
  EINERHAND M.P.W.         2911663 US 10       11    9     81%
  YU K.                    3869055 US 10       20   14     70%
  VREKEN J.                3454062 US 10       23   14     60%
  LAAT J. DE               2638532 US 10       18    5     27%
  NEUT N. VAN DE           2849337 US 10       12    0      0%
                                                          
US 11 - 3e klasse                                         
  FOCKERT S. DE            2702983 US 11       12   10     83%
  ZIJLSTRA P.              3586437 US 11       21   14     66%
  KOK R.                   3410783 US 11       27   12     44%
  UITSLAG E.               2556811 US 11       24    7     29%
  OFFERMANNS H.            2466650 US 11        6    0      0%
                                                          
US 12 - 4e klasse                                         
  GHORBANI N.              3720251 US 12       17   13     76%
  ORAL A.                  3636591 US 12       15   10     66%
  TOL I. VAN               3029964 US 12       20    9     45%
  GELDEREN A. VAN          0366579 US 12       17    7     41%
  ROOVERE B. DE            0208608 US 12       18    6     33%
                                                          
US 13 - 7e klasse                                         
  MOSMANS T.               3910432 US 13        4    4    100%
  BRUYNEEL M.              3608116 US 13       24   20     83%
  MEIJER A.                3834864 US 13       12    9     75%
  ROMER M.                 3637898 US 13       16   11     68%
  AALBERSE R.              3628742 US 13       16    9     56%
  SOESTER D.               3123132 US 13        9    4     44%

Eindstanden competitie voorjaar 2010


DAMES
1e divisie - Poule B        
 Amsterdam '78 1        10 - 90  
 Swift (D) 1            10 - 63  
 US 1                   10 - 51  
 SKF 2                  10 - 46  
 Torenstad 1            10 - 36  
 Effekt '74 1           10 - 14  

2e divisie - Poule A        
 US 2                   10 - 66  
 Hilversum 2            10 - 61  
 GTTC Groningen 1       10 - 56  
 Dedemsvaart 1          10 - 50  
 Argus 2                10 - 43  
 Tafelten Zwolle 1      10 - 24  
  
3e divisie - Poule B        
 Dedemsvaart 2          10 - 64  
 DTS 1                  10 - 59  
 Reflex '65 1           10 - 56  
 Petstra/DTK '70 1      10 - 52  
 ATC Nijmegen 2         10 - 43  
 US 3                   10 - 16*  

HEREN
2e divisie - Poule A        
 US 1                   10 - 68  
 Hilversum 1            10 - 68  
 Bijmaat 1              10 - 61  
 Pecos 3                10 - 49  
 Trias 1                10 - 31  
 Scylla 2               10 - 23  
  
2e divisie - Poule C        
 Dordrecht 1            10 - 84  
 TTCV Herwaarden 1      10 - 65  
 ILAC 1                 10 - 52  
 Kluis 2                10 - 48  
 US 2                   10 - 39  
 Bijmaat 2              10 - 12  
  
3e divisie - Poule B        
 Argus 2                10 - 73  
 Entac 1                10 - 69  
 Bultman/Smash'70 2     10 - 52  
 US 3                   10 - 51  
 FTTC 1                 10 - 40  
 GTTC Groningen 2       10 - 15  

COMPETITIESTAND SENIOREN AFDELING (laatst gewijzigd op 26-04-2010)

US 4 - Hoofdklasse   
  The Victory 1            10- 79* 
  Spirit 2                 10- 54  
  Tempo-Team 2             10- 49  
  Amsterdam '78 1          10- 45  
  US 4                     10- 41  
  Olympia (E) 1            10- 22  
  

US 5 - Hoofdklasse  
  HTC 1                    10- 73  
  DOV 1                    10- 59  
  HBC 1                    10- 57  
  US 5                     10- 46  
  Rapidity 2               10- 40  
  De Victors 1             10- 25  
  

US 6 - 2e klasse   
  HTC 3                    10- 71  
  US 6                     10- 60  
  Amsterdam '78 5          10- 59  
  Victory '55 2            10- 48  
  DOKO (V) 1               10- 36  
  HBC 5                    10- 26  
  

US 7 - 2e klasse   
  Amsterdam '78 3          10- 67  
  ZTTC 4                   10- 66  
  US 7                     10- 64  
  ASSV 2                   10- 43  
  TSTZ Haarlem 3           10- 39  
  HBC 4                    10- 21  
  

US 8 - 2e klasse  
  Rapidity 4               10- 79  
  Amsterdam '78 7          10- 61  
  US 8                     10- 55  
  TSTZ Haarlem 2           10- 50  
  Nootwheer 2              10- 38  
  ZTTC 5                   10- 17  
  

US 9 - 3e klasse 
  US 9                     10- 72  
  Uitgeest 1               10- 67  
  Bloemenlust 1            10- 62  
  HTC 6                    10- 42  
  Tempo-Team 5             10- 39  
  Bloemenkwartier 1        10- 18  
  

US 10 - 3e klasse 
  TSO 2                    10- 74  
  Diemen 1                 10- 54  
  Nieuw Vennep 3           10- 52  
  US 10                    10- 51  
  Rapidity 6               10- 42  
  ASSV 4                   10- 27  
  

US 11 - 3e klasse 
  TSTZ Haarlem 4           10- 81  
  JOVO 5                   10- 50  
  Tazano 96 2              10- 47  
  US 11                    10- 46  
  Tempo-Team 7             10- 43  
  DOKO (V) 3               10- 33  
  

US 12 - 4e klasse 
  Flits/Theresia 2         10- 66  
  HBC 8                    10- 58  
  US 12                    10- 52  
  The Victory 6            10- 42  
  Rapidity 8               10- 42  
  Heemskerk 3              10- 40  
  

US 13 - 7e klasse 
  Oranje Zwart 3           10- 77  
  US 13                    10- 71  
  Diemen 5                 10- 55  
  Spaarne 6                10- 42  
  VDO/SE 9                 10- 39  
  GTTC Haarlem 5           10- 14