Competitie najaar 2010


Teamindeling/percentages najaar 2010
Eindstanden najaar 2010


Teamindeling/Percentages najaar 2010

DAMES

 US 1 1e divisie - Poule B
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 1                      27  19   70%
  3503976  M. Franssen (Mirjam)              US 1                      24  14   58%
  2770130  I. Martens (Imke)                 US 1                      12   7   58%
  3122990  M. Visser (Marleen)               US 1                      12   5   42%
  3348300  A. van den Bosch (Angelique)      US 1                       6   2   33%


 US 2 1e divisie - Poule A
  2975251  L.A. Visser-Krook (Linda)         US 2                      15  10   67%
  2702983  S. Kamst - de Fockert (Sonja)     US 2                      21  10   48%
  3010494  N. van Lierop (Nathalie)          US 2                      18   6   33%
  3909928  M. Franck (Mandy)                 US 2                      18   3   17%
  3453244  J. Slokkers (Janneke)             US 2                      18   3   17%


 US 3 3e divisie - Poule A
  3790468  R. van Es (Rosalie)               US 3                      24  10   42%
  3029964  I. van Tol (Irene)                US 3                      15   5   33%
  3861756  K. van Keulen (Kris)              US 3                      18   4   22%
  3123132  D. Soester (Daniëlle)             US 3                      18   1    6%
  2922915  G. van de Putten (Gerry)          US 3                      12   0    0%


HEREN

 US 1 1e divisie - Poule A
  3220992  T.J. Dekkers (Tycho)              US 1                      15   7   47%
  2614326  A. Visser (Arco)                  US 1                      24   4   17%
  3144390  P. Danes (Pieter)                 US 1                      24   3   13%
  3153608  M.G.E.F. Antonietti (Angelo)      US 1                      21   2   10%


 US 2 3e divisie - Poule B
  3088308  G. van Oorschot (Gilles)          US 2                      27  23   85%
  3117628  R.T. Peters (Ruben)               US 2                      24  13   54%
  2404365  R. Huisman (Robbert)              US 2                      18   9   50%
  3862037  B. Jonker (Berend)                US 2                      15   6   40%


 US 3 3e divisie - Poule A
  3087954  W. Aangeenbrug (Wouter)           US 3                      15   2   13%
  3932573  L. Tienkamp-Beishuizen (Laurens)  US 3                      27   3   11%
  3801146  M. Besseling (Matthijs)           US 3                      27   1    4%
  3932581  K. Karathanasis (Kosta)           US 3                       9   0    0%

US 4 
  W.J. Leenders (Wout-Jeroen)  3823740 US 4                     30 16  53%
  S. Knop (Simon)              2623595 US 4                     30 13  43%
  W. Weijland (Wim)            2320854 US 4                     15  5  33%

US 5 
  S. Scheffer (Sander)         1700792 US 5                     23 21  91%
  R. Poelwijk (René)           1919896 US 5                     23 21  91%
  N. Kappers (Niels)           3456488 US 5                     18 15  83%
  P. Brusik (Peter)            1855458 US 5                     23  9  39%

US 6 
  A. Bayazid (Ayman)           3044639 US 6                     15 12  80%
  J. Veenker (Jurgen)          2940222 US 6                     27 16  59%
  F.O. Bossert (Oto)           3081186 US 6                     18  9  50%
  P. de Ronde (Peter)          2458827 US 6                     21  7  33%

US 7 
  C. van Brummelen (Charles)   2764587 US 7                     18 13  72%
  M. Botermans (Martijn)       2764286 US 7                     21 14  67%
  R. Slagt (Riny)              1700776 US 7                     18  9  50%
  A. Kreike (Arjen)            2882432 US 7                     15  7  47%

US 8 
  M. Popa (Mihai)              2650495 US 8                     18 13  72%
  M. Franssen (Mirjam)         3503976 US 8                      6  4  67%
  M. van de Neut (Marijn)      2582634 US 8                     30  8  27%
  A. Higler (Arnoud)           3517878 US 8                     24  2   8%

US 9 
  M.P.W. Einerhand (Mark)      2911663 US 9                     21  7  33%
  J. Vreken (Jasper)           3454062 US 9                     30  6  20%
  J. de Laat (Jan)             2638532 US 9                     27  5  19%
  N. van de Neut (Niels)       2849337 US 9                      3  0   0%
  H. van de Pol (Hannes)       3359953 US 9                      3  0   0%

US 10
  S. Kamst - de Fockert        2702983 US 10                     9  7  78%
  P. Zijlstra (Pieterjan)      3586437 US 10                    26 16  62%
  R. Kok (Richard)             3410783 US 10                    20 12  60%
  E. Uitslag (Erwin)           2556811 US 10                    23 12  52%
  H. Offermanns (Heidi)        2466650 US 10                     9  4  44%

US 11
  N. Ghorbani (Nima)           3720251 US 11                    21  6  29%
  A. Oral (Aykut)              3636591 US 11                    15  4  27%
  B. de Roovere (Boudewijn)    0208608 US 11                    21  3  14%
  I. van Tol (Irene)           3029964 US 11                    18  2  11%
  A. van Gelderen (Amos)       0366579 US 11                    15  0   0%

US 12
  T. Mosmans (Tim)             3910432 US 12                    11  6  55%
  M. Bruyneel (Mark)           3608116 US 12                    20  3  15%
  D. Soester (Daniëlle)        3123132 US 12                     8  1  13%
  A. Meijer (Anne)             3834864 US 12                    12  1   8%
  M. Römer (Marc)              3637898 US 12                    12  1   8%
  R. Aalberse (Rob)            3628742 US 12                    15  1   7%
  I. Krassovski (Ivan)         3861578 US 12                     9  0   0%

Eindstanden competitie najaar 2010

US 1 (Dames 1e divisie - Poule B)
  AA-Drink/FVT 1            10 - 69
  US 1                      10 - 54
  ATC Nijmegen 1            10 - 53
  Hilversum 1               10 - 51
  Wilms Pallets/Westa 1     10 - 45
  Panningen '74 1           10 - 28

US 2 (Dames 1e divisie - Poule A)
  Irene 1                   10 - 67
  De Treffers (R) 1         10 - 66
  Scyedam 1                 10 - 47
  SKF 2                     10 - 45
  Swift (D) 1               10 - 40
  US 2                      10 - 35

US 3 (Dames 3e divisie - Poule A)
  Tafelten Zwolle 1         10 - 77
  GTTC Groesbeek 1          10 - 74
  Scylla 2                  10 - 55
  PayPro.nl/DTK '70 2       10 - 38
  DTV '84 2                 10 - 31
  US 3                      10 - 25

US 1 (Heren 1e divisie - Poule A)
  Scylla 1                  10 - 77
  Avanti 1                  10 - 60
  Unicum 1                  10 - 57
  TTC Middelburg 1          10 - 51
  Wilvo/ttv Bergeijk 1      10 - 39
  US 1                      10 - 16

US 2 (Heren 3e divisie - Poule B)
  Salamanders 1             10 - 81
  De Treffers (R) 1         10 - 60
  US 2                      10 - 60
  VTV (N) 1                 10 - 48
  Scyedam 4                 10 - 44
  Nieuw Vennep 1            10 -  7

US 3 (Heren 3e divisie - Poule A)
  HTTV 1                    10 - 67
  Entac 1                   10 - 61
  Trias 1                   10 - 60
  Assen 1                   10 - 60
  FTTC 1                    10 - 46
  US 3                      10 -  6

COMPETITIESTAND SENIOREN AFDELING

US 4 
  Hoofdklasse - Poule B
  Stede Broec 1             10 - 64
  DOV 1                     10 - 55
  Spirit 2                  10 - 54
  HBC 1                     10 - 52
  US 4                      10 - 41
  HTC 2                     10 - 34
  

US 5 
  1e klasse - Poule A
  US 5                      10 - 78
  ZTTC 1                    10 - 59
  The Victory 2             10 - 59
  Victory '55 1             10 - 36
  Stede Broec 6             10 - 35
  TSTZ Haarlem 1            10 - 33
  

US 6 
  2e klasse - Poule F
  HTC 4                     10 - 66
  HBC 3                     10 - 58
  US 6                      10 - 52
  TSTZ Haarlem 2            10 - 51
  Victory '55 3             10 - 46
  VDO/SE 2                  10 - 27
  

US 7 
  2e klasse - Poule E
  JOVO 1                     8 - 61
  US 7                       8 - 47
  Amsterdam '78 6            8 - 38
  ASSV 2                     8 - 37
  TSO 1                      8 - 17
  

US 8 
  2e klasse - Poule G
  Tazano 96 1               10 - 79
  ZTTC 4                    10 - 68
  Spaarne 1                 10 - 46
  Victory '55 4             10 - 42
  DOKO (V) 1                10 - 36
  US 8                      10 - 29
  

US 9 
  2e klasse - Poule H
  ASSV 1                    10 - 71
  ZTTC 3                    10 - 66
  Victory '55 2             10 - 60
  The Victory 3             10 - 49
  TSTZ Haarlem 3            10 - 31
  US 9                      10 - 23
  

US 10
  3e klasse - Poule O
  Spaarne 2                 10 - 69
  Rapidity 6                10 - 61
  US 10                     10 - 60
  Tempo-Team 7              10 - 49
  HTC 8                     10 - 38
  Castricum 2               10 - 23
  

US 11
  3e klasse - Poule G
  Het Nootwheer 3           10 - 71
  HTC 6                     10 - 65
  DOKO (V) 2                10 - 58
  Flits/Theresia 1          10 - 48
  Nieuw Vennep 3            10 - 42
  US 11                     10 - 16
  

US 12
  5e klasse - Poule H
  ASSV 5                    10 - 68
  Spaarne 6                 10 - 62
  Rijsenhout 1              10 - 60
  Holendrecht 2             10 - 53
  De Volewijckers 3         10 - 39
  US 12                     10 - 18