Competitie voorjaar 2011


Teamindeling/percentages voorjaar 2011
Eindstanden voorjaar 2011


Teamindeling/Percentages voorjaar 2011

DAMES

 US 1 1e divisie - Poule B
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 1                      30  17   57%
  2770130  I. Martens (Imke)                 US 1                      18  10   56%
  3503976  M. Franssen (Mirjam)              US 1                      18   9   50%
  3348300  A. van den Bosch (Angelique)      US 1                      12   4   33%
  3122990  M. Visser (Marleen)               US 1                      12   3   25%


 US 2 2e divisie - Poule A
  2702983  S. Kamst - de Fockert (Sonja)     US 2                      24  20   83%
  3909928  M. Franck (Mandy)                 US 2                      21  17   81%
  2975251  L.A. Visser-Krook (Linda)         US 2                      15  12   80%
  3010494  N. van Lierop (Nathalie)          US 2                       9   7   78%
  3453244  J. Slokkers (Janneke)             US 2                      18   8   44%


 US 3 3e divisie - Poule B
  3790468  R. van Es (Rosalie)               US 3                      23  12   52%
  3861756  K. van Keulen (Kris)              US 3                      20   8   40%
  3029964  I. van Tol (Irene)                US 3                      23   4   17%
  3123132  D. Soester (Daniëlle)             US 3                      18   1    6%
  2466650  H. Offermanns (Heidi)             US 3                       3   0    0%

HEREN

 US 1 2e divisie - Poule B 
  3220992  T.J. Dekkers (Tycho)              US 1                      30  21   70%
  3153608  M.G.E.F. Antonietti (Angelo)      US 1                       3   2   67%
  3144390  P. Danes (Pieter)                 US 1                      30  16   53%
  2614326  A. Visser (Arco)                  US 1                      24  10   42%


 US 2 3e divisie - Poule C 
  2001028  J. de Haan (Jan)                  US 2                      18  17   94%
  3862037  B. Jonker (Berend)                US 2                      12   7   58%
  3088308  G. van Oorschot (Gilles)          US 2                      27  14   52%
  2404365  R. Huisman (Robbert)              US 2                      15   6   40%
  3117628  R.T. Peters (Ruben)               US 2                      15   5   33%

US 3 
  1919896  R. Poelwijk (René)                US 3                      24  18   75%
  1700792  S. Scheffer (Sander)              US 3                      21  13   62%
  3456488  N. Kappers (Niels)                US 3                      18   8   44%
  1855458  P. Brusik (Peter)                 US 3                      21   2   10%

US 4 
  3389607  B. Beemsterboer (Bonno)           US 4                      24  18   75%
  3146106  R. Guitjens (Renate)              US 4                      15   5   33%
  3932573  L. Tienkamp-Beishuizen (Laurens)  US 4                      21   5   24%
  3801146  M. Besseling (Matthijs)           US 4                      21   3   14%
  3087954  W. Aangeenbrug (Wouter)           US 4                       6   0    0%

US 5 
  2320854  W. Weijland (Wim)                 US 5                      21  19   90%
  2623595  S. Knop (Simon)                   US 5                      24  21   88%
  3823740  W.J. Leenders (Wout-Jeroen)       US 5                      21  16   76%
  3030907  D.M. van Dijk (Dennis)            US 5                      15   9   60%

US 6 
  3081186  F.O. Bossert (Oto)                US 6                      23  18   78%
  2940222  J. Veenker (Jurgen)               US 6                      26  18   69%
  2320846  P. Ritmeester (Peter)             US 6                      23  15   65%
  2458827  P. de Ronde (Peter)               US 6                       9   4   44%

US 7 
  2764587  C. van Brummelen (Charles)        US 7                      23  17   74%
  2764286  M. Botermans (Martijn)            US 7                      26  13   50%
  1700776  R. Slagt (Riny)                   US 7                      20  10   50%
  2882432  A. Kreike (Arjen)                 US 7                      18   7   39%

US 8 
  3503976  M. Franssen (Mirjam)              US 8                       3   2   67%
  3044639  A. Bayazid (Ayman)                US 8                       3   2   67%
  2582634  M. van de Neut (Marijn)           US 8                      24  10   42%
  2650495  M. Popa (Mihai)                   US 8                      21   8   38%
  3517878  A. Higler (Arnoud)                US 8                       9   3   33%
  3972337  F. Hoexum (Frank)                 US 8                      12   1    8%
  1755014  P. Koenders (Pieter)              US 8                       3   0    0%

US 9 
  3586437  P. Zijlstra (Pieterjan)           US 9                      30  26   87%
  3410783  R. Kok (Richard)                  US 9                      15   7   47%
  2702983  S. Kamst - de Fockert (Sonja)     US 9                       9   4   44%
  2556811  E. Uitslag (Erwin)                US 9                      27   8   30%
  2466650  H. Offermanns (Heidi)             US 9                       9   2   22%

US 10
  2911663  M.P.W. Einerhand (Mark)           US 10                     29  22   76%
  3454062  J. Vreken (Jasper)                US 10                     24  12   50%
  3359953  H. van de Pol (Hannes)            US 10                      2   1   50%
  2849337  N. van de Neut (Niels)            US 10                      9   3   33%
  2638532  J. de Laat (Jan)                  US 10                     22   3   14%

US 11
  3720251  N. Ghorbani (Nima)                US 11                     15  12   80%
  3636591  A. Oral (Aykut)                   US 11                     15  11   73%
  0366579  A. van Gelderen (Amos)            US 11                     17   8   47%
  0208608  B. de Roovere (Boudewijn)         US 11                     21   5   24%
  3029964  I. van Tol (Irene)                US 11                     18   4   22%

US 12
  3608116  M. Bruyneel (Mark)                US 12                     26  15   58%
  3834864  A. Meijer (Anne)                  US 12                     20   6   30%
  3123132  D. Soester (Daniëlle)             US 12                     14   4   29%
  3628742  R. Aalberse (Rob)                 US 12                     21   4   19%

US 13
  3977426  R. Mendes (Rui)                   US 13                     20  20  100%
  3977434  I. Silva (Israel)                 US 13                     24  22   92%
  3637898  M. Römer (Marc)                   US 13                     20  13   65%
  3977442  B. van der Kroon (Boudewijn)      US 13                     23   9   39%

Eindstanden competitie voorjaar 2011

US 1 (Dames 1e divisie - Poule B)
  Irene 1                   10 - 63
  SKF 2                     10 - 55
  Swift (D) 1               10 - 54
  Scyedam 1                 10 - 53
  US 1                      10 - 49
  De Treffers (R) 2         10 - 26

US 2 (Dames 2e divisie - Poule A)
  Argus 2                   10 - 82
  US 2                      10 - 71
  GTTC Groningen 1          10 - 60
  Disnierats 1              10 - 43
  Tafelten Zwolle 1         10 - 29
  Dedemsvaart 2             10 - 15

US 3 (Dames 3e divisie - Poule B)
  Vriendenschaar 2          10 - 87
  ATC Nijmegen 4            10 - 65
  DOV 1                     10 - 48
  DTV '84 2                 10 - 35
  US 3                      10 - 34
  Tempo-Team 1              10 - 31

US 1 (Heren 2e divisie - Poule B)
  Pecos 2                   10 - 62
  Argus 2                   10 - 60
  US 1                      10 - 55
  Bultman/Smash'70 2        10 - 45
  TOV 1                     10 - 43
  HTTV 1                    10 - 35

US 2 (Heren 3e divisie - Poule C)
  ATC Nijmegen 1            10 - 77
  SKF 2                     10 - 68
  US 2                      10 - 54
  Wanzl/Belcrum 1           10 - 42
  REGA 1                    10 - 34
  SHOT (S) 1                10 - 25

US 3 
  Hoofdklasse - Poule A
  ---------------------------------
  Stede Broec 2             10 - 65
  Spirit 2                  10 - 61
  Tempo-Team 3              10 - 49
  US 3                      10 - 46
  Rapidity 2                10 - 43
  Nieuw Vennep 2            10 - 36
  

US 4 
  Hoofdklasse - Poule B
  ---------------------------------
  HBC 1                     10 - 65
  DOV 1                     10 - 61
  Rapidity 3                10 - 51
  Nieuw Vennep 1            10 - 47
  Amsterdam '78 1           10 - 40
  US 4                      10 - 36
  

US 5 
  1e klasse - Poule A
  ---------------------------------
  US 5                      10 - 73
  De Victors 2              10 - 58
  HTC 3                     10 - 50
  JOVO 1                    10 - 47
  Stede Broec 3             10 - 38
  Amstelveen 1              10 - 34
  

US 6 
  2e klasse - Poule G
  ---------------------------------
  US 6                      10 - 71
  Amsterdam '78 3           10 - 69
  HTC 5                     10 - 54
  ASSV 2                    10 - 51
  Heemskerk 1               10 - 28
  GTTC Haarlem 1            10 - 27
  

US 7 
  2e klasse - Poule F
  ---------------------------------
  Tempo-Team 4              10 - 68
  US 7                      10 - 58
  ZTTC 4                    10 - 52
  Victory '55 3             10 - 51
  Rapidity 5                10 - 48
  Amsterdam '78 7           10 - 23
  

US 8 
  2e klasse - Poule E
  ---------------------------------
  ZTTC 2                    10 - 76
  Spaarne 1                 10 - 66
  Amsterdam '78 4           10 - 51
  Het Nootwheer 2           10 - 46
  US 8                      10 - 31
  HBC 4                     10 - 30
  

US 9 
  3e klasse - Poule L
  ---------------------------------
  TSTZ Haarlem 4            10 - 68
  US 9                      10 - 52
  Flits/Theresia 1          10 - 50
  Tazano 96 4               10 - 48
  ZTTC 8                    10 - 44
  Oranje Zwart 1            10 - 38
  

US 10
  3e klasse - Poule H
  ---------------------------------
  Bloemenlust 1             10 - 78
  TSO 2                     10 - 58
  US 10                     10 - 52
  Sporting SDO 1            10 - 44
  ASSV 3                    10 - 35
  Bloemenkwartier 1         10 - 33
  

US 11
  4e klasse - Poule I
  ---------------------------------
  Het Nootwheer 5           10 - 60
  HBC 6                     10 - 57
  ZTTC 11                   10 - 50
  US 11                     10 - 46
  VDO/SE 3                  10 - 44
  Spaarne 3                 10 - 43
  

US 12
  6e klasse - Poule E
  ---------------------------------
  ASSV 7                    10 - 69
  HTC 15                    10 - 60
  JOVO 8                    10 - 51
  De Volewijckers 4         10 - 43
  Rijsenhout 3              10 - 39
  US 12                     10 - 38
  

US 13
  7e klasse - Poule B
  ---------------------------------
  US 13                     10 - 75
  Oranje Zwart 3            10 - 72
  Rapidity 14               10 - 49
  Spaarne 7                 10 - 47
  Tempo-Team 15             10 - 29
  Castricum 5               10 - 28