Clubkampioenschappen


Clubkampioenen
Clubkampioenen PLANK
Clubkampioenschappen 2016
Clubkampioenschappen 2015
Clubkampioenschappen 2014
Clubkampioenschappen 2013
Clubkampioenschappen 2012
Clubkampioenschappen 2011
Clubkampioenschappen 2010
Clubkampioenschappen 2009
Clubkampioenschappen 2008
Clubkampioenschappen 2007
Clubkampioenschappen 2006
Clubkampioenschappen 2005
Clubkampioenschappen 2004
Clubkampioenschappen 2003
Clubkampioenschappen 2002
Clubkampioenschappen 2001
Clubkampioenschappen 2000


Clubkampioenen US-Tafeltennis vanaf 1950. (zover bekend)

ENKEL

1958    1. L. Rosenbaum         2. V. Velzen            3. G. van Ginkel
1959    1. L. Rosenbaum         2. B. Middelhoven       3. G. van Ginkel
1960    Onbekend
1961    1. G. van Ginkel
1962    1. B.W.P. Stomps        2. A. Bot               3. P.J. Sipos
1963    Onbekend
1964    1. B.W.P. Stomps        2. B. Enklaar           3. V. Brussel
1965    1. H.J. Stomps          2. C. Hartman           3. C.J.M. Schlosser
1966    1. C.J.M. Schlosser     2. B. Enklaar           3. B.W.P. Stomps
1967    1. C.J.M. Schlosser     2. E. Althuis           3. P. Oey
1968    1. C.J.M. Schlosser     2. B.W.P. Stomps        3. B. Lijesen
1969    Onbekend
1970    Geen clubkampioenschappen gehouden
1971    Onbekend
1972    Onbekend
1973    1. Rob Hendriks
1974    1. Gerard de Wit        2. Ton van Proosdij
1975    1. Gerard de Wit        2. Jan Stoekenbroek
1976    1. Jan Ternede          2. Jan Stoekenbroek     3. Herman Tillema
1977    1. Jan v.d. Horst
1978    1. Rene Goudriaan       2. Jan Ternede          3. Wim Reijntjes
1979    1. Jan v.d. Horst
1980    1. Leo Tunderman
1981    1. Clemens Lutz
1982    1. Clemens Lutz
1983    1. Koos Bibo
1984    1. Gerard Happé         2. Han Buwalda
1985    1. Dennis Romer         2. Bert-Jan van Haaften 3. Clemens Lutz / Peter Ritmeester
1986    1. Bert-Jan van Haaften 2. Jan Taat             3. Dennis Romer
1987    1. Jurgen Veenker       2. Bob Lijesen
1988    1. Jan Taat             2. Wim Weijland
1989    1. Hans van Geffen      2. Jan Taat
1990    1. Ruud Smeets          2. Hans van Geffen
1991    1. Ruud Smeets          2. Jan Taat
1992    1. Jan Taat             2. Ruud Smeets
1993    1. Eric Winnubst        2. Hans van Geffen      3. Ruud Smeets / Jan Taat
1994    1. Hans van Geffen      2. Jan Taat
1995    1. Hans van Geffen      2. Wim  Weijland
1996    1. Eric Vermeulen       2. Gerard Happé         3. Jan Taat
1997    1. Jan Taat             2. Wim Weijland         3. Dennis Verdurmen / Gerard Happé
1998    1. Dennis Verdurmen     2. Gerard Happe         3. Jurgen Veenker / Wim Weijland
1999    1. Avi Schmidt          2. Jan Taat             3. Sander Overdevest / Dennis Romer
2000    1. Jan Taat             2. Wim Weijland         3. Sander Scheffer  4. Peter Brusik
2001    1. Jan Taat             2. Sander Scheffer      3. Arjo Rozeboom / René Poelwijk
2002    1. Arjo Rozeboom        2. Peter Brusik         3. René Poelwijk / Niels Kappers
2003    1. John Laan            2. Arjo Rozeboom        3. Robbert Huisman / Jan Taat
2004    1. Wim Knaap            2. Wim Weijland         3. Robbert Huisman / Peter Brusik
2005    1. Jan Taat             2. René Poelwijk        3. Simon Knop / Sander Scheffer
2006    1. Wim Weijland         2. Jan Taat             3. John Uyleman / René Poelwijk
2007    1. Arco Visser          2. Tycho Dekkers        3. Angelo Antonietti / René Poelwijk
2008    1. Angelo Antonietti    2. Arco Visser          3. Tycho Dekkers  4. Robbert Huisman
2009    1. Tycho Dekkers        2. Robbert Huisman      3. Bonno Beemsterboer / Ruben Peters 
2010    1. Angelo Antonietti    2. Pieter Danes         3. Tycho Dekkers / Benjamin Knop
2011    1. Tycho Dekkers        2. Dylan Kret           3. Angelo Antonietti / Arco Visser
2012    1. Tycho Dekkers        2. Angelo Antonietti    3. Pieter Danes / Arco Visser
2013    1. Tycho Dekkers        2. Angelo Antonietti    3. Jean-Paul Montanus / Dylan Kret
2014    1. Tycho Dekkers        2. Dylan Kret           3. Jos Prinzen / Pieter Danes
2015    1. Dylan Kret           2. Pieter Danes         3. Jean-Paul Montanus / Angelo Antonietti
2016    1. Tycho Dekkers        2. Pieter Danes         3. Han Geluk / Angelo Antonietti

DUBBEL

2011    1. Ruben Peters/Han Geluk              2. Tycho Dekkers/Linda Visser
2012    1. Wouter Aangeenbrug/Renate Guitjens  2. Jos Prinzen/Pieterjan Zijlstra

MIXED-DUBBEL

2012    1. Tycho Dekkers/Moya Schutte          2. Angelo Antonietti/Imke Martens

PLANK

2009    1. Tycho Dekkers        2. Ruben Peters         3. Bart Schmitz/Niels Kappers

 


Clubkampioenschappen 2016

 

Voorronde: nrs 1 en 2 naar A, rest naar B

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             1  1  1   3  1
2. Merit de Jeu              0  1  0   1  3
3. Gerard Happé              1  0  1   1  2
4. Rosalie van Es            0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 1-3         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Pieter Danes              X  1  1   2  1
2. Dylan Plett               0  X  0   0  3
3. Klaas de Jong             1  0  X   0  2

R1              R2              R3      
2-3 1-3         1-3 3-0         1-2 3-1

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Angelo Antonietti         1  1  1   3  1
2. Rianne Strik              0  1  0   1  3
3. Roeland Westra            1  0  1   2  2
4. Marc Romer                0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-2         1-2 3-0
2-3 2-3         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Han Geluk                 1  1  1   3  1
2. Kevin Stroek              0  0  0   0  4
3. Sandor Duis               1  0  1   2  2
4. Jan de Laat               0  1  0   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-2         2-4 0-3         3-4 3-0

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. John Uyleman              1  1  1   3  1
2. Jelle Rhebergen           1  1  0   2  2
3. Jurgen Veenker            0  0  1   1  3
4. Jasper Vreken             0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 3-1         3-4 3-1

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Robbert Huisman           1  1  1   3  1
2. Matthijs Besseling        1  1  0   2  2
3. Paul Rhebergen            0  0  0   0  4
4. Arjen Kreike              0  0  1   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-1         1-3 3-0         1-2 3-2
2-3 3-1         2-4 3-0         3-4 2-3

Poule G

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Benjamin Knop             1  0  1   2  2
2. Ruben Peters              0  1  0   1  3
3. Ronald Silva              1  1  1   3  1
4. Erwin Uitslag             0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 2-3         1-2 3-0
2-3 1-3         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule H

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sander Scheffer           0  0  0   0  4
2. Simon Knop                1  1  1   3  1
3. Marijn van der Neut       0  1  1   1  2
4. Martijn Botermans         1  0  0   0  3

R1              R2              R3      
1-4 1-3         1-3 1-3         1-2 1-3
2-3 3-0         2-4 3-1         3-4 3-2

Vervolgrondes A Poules

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             1  0  1   2  1
2. Simon Knop                1  0  0   1  3
3. Klaas de Jong             0  1  0   1  4
4. Benjamin Knop             0  1  1   2  2

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 2-3         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 0-3         3-4 0-3

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Pieter Danes              1  1  1   3  1
2. Ronald Silva              0  1  0   1  3
3. Gerard Happé              1  0  0   1  2
4. Jelle Rhebergen           0  0  1   1  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-1         1-2 3-0
2-3 0-3         2-4 3-0         3-4 1-3 

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Angelo Antonietti         1  1  1   3  1
2. Robbert Huisman           0  1  0   1  2
3. Sandor Duis               1  0  0   1  4
4. Dylan Plett               0  0  1   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 2-3         2-4 3-0         3-4 2-3

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Han Geluk                 1  1  1   3  1
2. John Uyleman              1  1  0   2  2
3. Roeland Westra            0  0  1   1  3
4. Matthijs Besseling        0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-2

Vervolgrondes B Poules

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Merit de Jeu              X  1  0   1  2
2. Martijn Botermans         1  X  1   2  1
3. Erwin Uitslag             0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 3-2         1-3 3-2         1-2 2-3  

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Marijn van der Neut       0  1  1   2  1
2. Ruben Peters              1  1  0   2  2
3. Rosalie van Es            0  0  0   0  4
4. Jasper Vreken             1  0  1   2  3

R1              R2              R3      
1-4 2-3         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 0-3

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Rianne Strik              0  1  1   2  2
2. Arjen Kreike              0  0  0   0  4
3. Kevin Stroek              1  0  0   1  3
4. Sander Scheffer           1  1  1   3  1

R1              R2              R3      
1-4 2-3         1-3 1-3         1-2 3-0
2-3 0-3         2-4 0-3         3-4 0-3

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Jan de Laat               0  1  0   1  3
2. Jurgen Veenker            1  0  1   2  2
3. Marc Romer                0  0  0   0  4
4. Paul Rhebergen            1  1  1   3  1

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 3-0         1-2 0-3
2-3 3-0         2-4 1-3         3-4 0-3

FINALE RONDES

A                         

Kwartfinales            
Tycho Dekkers           - Robbert Huisman     -> Tycho Dekkers
John Uyleman            - Pieter Danes        -> Pieter Danes
Angelo Antonietti       - Benjamin Knop       -> Angelo Antonietti
Han Geluk               - Gerard Happé        -> Han Geluk

Halve finales           
Angelo Antonietti       - Pieter Danes        -> Pieter Danes
Tycho Dekkers           - Han Geluk           -> Tycho Dekkers

Finale                  
Pieter Danes            - Tycho Dekkers       -> Tycho Dekkers -> Clubkampioen A

B

Kwartfinales            
Jurgen Veenker          - Marijn van der Neut -> Jurgen Veenker
Sander Scheffer         - Merit de Jeu        -> Merit de Jeu 
Ruben Peters            - Paul Rhebergen      -> Paul Rhebergen
Martijn Botermans       - Rianne Strik        -> Rianne Strik

Halve finales           
Rianne Strik            - Paul Rhebergen      -> Rianne Strik
Merit de Jeu            - Jurgen Veenker      -> Merit de Jeu

Finale                  
Merit de Jeu            - Rianne Strik        -> Merit de Jeu  -> Clubkampioen B


Clubkampioenschappen 2015

 

Voorronde: nrs 1 en 2 naar A, rest naar B

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Dylann Kret               X  1  1  1  1   4  1
2. Kai Huang                 1  1  0  X  0   2  3
3. Ronald Silva              1  X  1  0  1   3  2
4. Richard Kok               0  0  0  1  X   1  4
5. Sanne de Jong             0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 3-1
3-4 3-1     2-4 3-0     2-3 2-3     4-5 3-0     3-5 3-0  

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Angelo Antonietti         X  1  X  1  1   3  1
2. Oto Bossert               1  X  0  X  0   1  3
3. Pieterjan Zijlstra        X  X  1  0  1   2  2
4. Omar (N.O.)               X  X  X  X  X   0  5
5. Danielle Soester          0  0  X  X  0   0  4

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-1     1-5 3-0     1-4 -       1-3 3-1     1-2 3-1
3-4 -       2-4 -       2-3 0-3     4-5 -       3-5 3-0  

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Pieter Danes              1  1  1   3  1
2. Dylan Plett               1  1  0   2  2
3. Ramon de Leeuw            0  0  1   1  3
4. Diederik Perdok           0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-2         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Arco Visser               1  1  1   3  1
2. Jelle Rhebergen           1  1  0   2  2
3. Mihai Popa                0  0  1   1  3
4. Jan de Laat               0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 3-2         3-4 3-1

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Jean Paul Montanus        1  1  1   3  1
2. Rianne Strik              1  1  0   2  2
3. Jasper Vreken             0  0  0   0  4
4. Niels van der Neut        0  0  1   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 3-2         2-4 3-2         3-4 2-3

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Han Geluk                 1  1  1   3  1
2. Ruby Tangerman            0  1  0   0  3
3. Timothy Schoorel          1  0  1   2  2
4. Jeroen Heemskerk          0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 2-3         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule G

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Rene Poelwijk             1  1  0   2  2
2. Merit de Jeu              1  1  1   3  1
3. Martijn Botermans         0  0  1   1  3
4. Erwin Uitslag             0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-1         1-2 1-3
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule H

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Wim Weijland              1  1  0   2  2
2. Benjamin Knop             1  1  1   3  1
3. Arjen Kreike              0  0  1   1  3
4. Jacob van de Velde        0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 0-3
2-3 3-1         2-4 3-0         3-4 3-2

Poule I

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Simon Knop                1  1  1   3  1
2. Esther Bos                1  1  0   2  2
3. Hannes van de Pol         0  0  0   0  4
4. Onno Niemann              0  0  1   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-2         1-2 3-0
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 1-3

Vervolgrondes A Poules

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Dylann Kret               X  1  1  1  1   4  1
2. Dylan Plett               1  1  0  X  0   2  3
3. Benjamin Knop             1  X  1  0  1   3  2
4. Simon Knop                0  0  0  0  X   0  5
5. Timothy Schoorel          0  0  X  1  0   1  4

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 3-1
3-4 3-1     2-4 3-0     2-3 1-3     4-5 2-3     3-5 3-0  

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Angelo Antonietti         X  1  1  1  1   4  1
2. Jelle Rhebergen           0  1  0  X  0   1  
3. Merit de Jeu              1  X  1  0  1   3  2
4. Rianne Strik              0  0  0  1  X   1  
5. Esther Bos                1  0  X  0  0   1  

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 2-3     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-0
3-4 3-1     2-4 3-1     2-3 1-3     4-5 3-1     3-5 3-2 

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Pieter Danes              1  1  1   3  1
2. Ronald Silva              0  0  0   0  4
3. Han Geluk                 1  0  1   2  2
4. Wim Weijland              0  1  0   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-1         1-3 3-2         1-2 3-0
2-3 3-0         2-4 0-3         3-4 3-0

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Arco Visser               1  0  1   2  2
2. Oto Bossert               0  0  0   0  4
3. Jean Paul Montanus        1  1  1   3  1
4. Rene Poelwijk             0  1  0   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 1-3         1-2 3-0
2-3 3-0         2-4 0-3         3-4 3-0

Vervolgrondes B Poules

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Kai Huang                 X  1  1  1  1   4  1
2. Arjen Kreike              1  1  0  X  0   2  3
3. Onno Niemann              1  X  1  0  1   3  2
4. Diederik Perdok           0  0  0  0  X   0  5
5. Jeroen Heemskerk          0  0  X  1  0   1  4

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-2     1-2 3-1
3-4 3-0     2-4 3-0     2-3 0-3     4-5 0-3     3-5 3-0  

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Pieterjan Zijlstra        X  1  1  0  1   3  1
2. Martijn Botermans         1  1  1  X  0   3  2
3. Jan de Laat               0  X  0  1  1   2  4
4. Jasper Vreken             1  0  0  1  X   2  3
5. Hannes van de Pol         0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-1     1-4 3-1     1-3 2-3     1-2 3-2
3-4 1-3     2-4 3-2     2-3 3-0     4-5 3-2     3-5 3-1

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Ramon de Leeuw            1  0  1   2  1
2. Ruby Tangerman            1  0  0   1  3
3. Richard Kok               0  1  0   1  4
4. Jacob van de Velde        0  1  1   2  2

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 1-3         1-2 3-1
2-3 3-2         2-4 0-3         3-4 2-3

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Mihai Popa                X  1  1  1  1   4  1
2. Niels van der Neut        1  0  1  X  0   2  3
3. Danielle Soester          0  X  0  0  1   1  4
4. Erwin Uitslag             1  1  0  1  X   3  2
5. Sanne de Jong             0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-0
3-4 0-3     2-4 0-3     2-3 3-0     4-5 3-0     3-5 3-0

FINALE RONDES

A                         

Kwartfinales            
Arco Visser             - Angelo Antonietti   -> Angelo Antonietti
Benjamin Knop           - Pieter Danes        -> Pieter Danes
Merit de Jeu            - Jean Paul Montanus  -> Jean Paul Montanus
Han Geluk               - Dylan Kret          -> Dylan Kret

Halve finales           
Angelo Antonietti       - Pieter Danes        -> Pieter Danes
Jean Paul Montanus      - Dylan Kret          -> Dylan Kret

Finale                  
Pieter Danes            - Dylan Kret          -> Dylan Kret -> Dylan Kret

B

Kwartfinales            
Erwin Uitslag           - Pieterjan Zijlstra  -> Pieterjan Zijlstra
Onno Niemann            - Ramon de Leeuw      -> Ramon de Leeuw
Jacob van de Velde      - Kai Huang           -> Kai Huang
Martijn Botermans       - Mihai Popa          -> Martijn Botermans

Halve finales           
Pieterjan Zijlstra      - Ramon de Leeuw      -> Pieterjan Zijlstra
Martijn Botermans       - Kai Huang           -> Kai Huang

Finale                  
Pieterjan Zijlstra      - Kai Huang          -> Kai Huang -> Clubkampioen B

 

Clubkampioenschappen 2014

 

Voorronde: winnaars naar A, verliezers naar B
Bye: Tycho Dekkers, Arco Visser, Dylan Kret, Pieter Danes

Jos Prinzen             - Noëmi Vilchez             -> Jos Prinzen
Bert Loosman            - Boudewijn van der Kroon   -> Bert Loosman
Esther Bos              - Mark Bruyneel             -> Esther Bos
Imke Martens            - Jacob van de Velde        -> Imke Martens
Laurens Tienkamp        - Marc Romer                -> Laurens Tienkamp
Rianne Strik            - Erwin Uitslag             -> Rianne Strik
Oto Bossert             - Marijn van der Neut       -> Oto Bossert
Ramon de Leeuw          - Jan de Laat               -> Ramon de Leeuw 
Pieterjan Zijlstra      - Niels van der Neut        -> Pieterjan Zijlstra
Mihai Popa              - Sylvia Witteveen          -> Sylvia Witteveen
Marleen Visser          - Arjen Kreike              -> Marleen Visser
Ronald Silva            - Peter Brusik              -> Ronald Silva

A Poules

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             1  1  1   3  1
2. Imke Martens              1  0  0   1  4
3. Laurens Tienkamp          0  0  1   1  3
4. Ronald Silva              0  0  0   1  2

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 3-1         2-4 2-3         3-4 3-0

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Dylan Kret                1  1  1   3  1
2. Esther Bos                0  0  0   0  4
3. Rianne Strik              1  0  1   2  2
4. Marleen Visser            0  1  0   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-1         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 1-3         2-4 1-3         3-4 3-2

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Pieter Danes              1  1  1   3  1
2. Bert Loosman              1  0  0   1  3
3. Oto Bossert               0  0  0   0  4
4. Sylvia Witteveen          0  1  1   2  2

R1              R2              R3      
1-4 3-2         1-3 3-0         1-2 3-2
2-3 3-0         2-4 0-3         3-4 1-3

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Arco Visser               1  1  0   2  2
2. Jos Prinzen               1  1  1   3  1
3. Ramon de Leeuw            0  0  0   0  4
4. Pieterjan Zijlstra        0  0  1   1  3

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 2-3
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 2-3

B poules

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Arjen Kreike              1  1  1  1  0   4  2
2. Mihai Popa                1  1  1  1  1   5  1
3. Marijn van der Neut       1  1  0  0  1   3  3
4. Erwin Uitslag             0  0  0  1  1   1  4
5. Mark Bruyneel             0  0  0  0  0   0  6
6. Boudewijn van der Kroon   0  0  1  0  0   1  5

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 2-3
2-5 3-0     2-4 3-0     2-3 3-0     2-6 3-0     3-5 3-0
3-4 3-0     3-6 3-1     5-6 2-3     4-5 3-0     4-6 3-0

Poule B
Details helaas niet meer beschikbaar, maar dit was de eindstand:
1. Peter Brusik
2. Niels van de Neut
3. Jan de Laat
4. Jacob van de Velde
5. Noëmi Vilchez
6. Marc Romer

FINALE RONDES

A-winnaars (1-8)                          

Kwartfinales            
Tycho Dekkers           - Rianne Strik        -> Tycho Dekkers
Sylvia Witteveen        - Jos Prinzen         -> Jos Prinzen
Pieter Danes            - Arco Visser         -> Pieter Danes
Laurens Tienkamp        - Dylan Kret          -> Dylan Kret

Halve finales           
Tycho Dekkers           - Jos Prinzen         -> Tycho Dekkers
Pieter Danes            - Dylan Kret          -> Dylan Kret

Finale                  
Tycho Dekkers           - Dylan Kret          -> Tycho Dekkers -> Clubkampioen


A: 3-4
Pieter Danes            - Jos Prinzen         -> Pieter Danes

A: 5-8
Rianne Strik            - Sylvia Witteveen    -> Sylvia Witteveen
Arco Visser             - Laurens Tienkamp    -> Arco Visser

A: 5-6
Arco Visser             - Sylvia Witteveen    -> Sylvia Witteveen

A: 7-8
Laurens Tienkamp        - Rianne Strik        -> Rianne Strik

A-verliezers (9-16)

Kwartfinales
Imke Martens            - Esther Bos          -> Imke Martens
Oto Bossert             - Pieterjan Zijlstra  -> Pieterjan Zijlstra
Bert Loosman            - Ramon de Leeuw      -> Bert Loosman
Ronald Silva            - Marleen Visser      -> Ronald Silva

Halve finales
Imke Martens            - Pieterjan Zijlstra  -> Imke Martens
Bert Loosman            - Ronald Silva        -> Bert Loosman

Finale (A: 9-10)
Imke Martens            - Bert Loosman        -> Imke Martens

A: 11-12
Ronald Silva            - Pieterjan Zijlstra  -> Pieterjan Zijlstra

A: 13-16
Oto Bossert             - Esther Bos          -> Oto Bossert
Ramon de Leeuw          - Marleen Visser      -> Marleen Visser

A: 13-14
Oto Bossert             - Marleen Visser      -> Marleen Visser

A: 15-16
Ramon de Leeuw          - Esther Bos          -> Ramon de Leeuw

Eindstand A-poule:
1. Tycho Dekkers
2. Dylan Kret
3. Jos Prinzen
4. Pieter Danes
5. Arco Visser
6. Sylvia Witteveen
7. Rianne Strik
8. Laurens Tienkamp
9. Imke Martens
10. Bert Loosman
11. Pieterjan Zijlstra
12. Ronald Silva
13. Marleen Visser
14. Oto Bossert
15. Ramon de Leeuw
16. Esther Bos

B-winnaars (1-4)
Mihai Popa              - Niels van der Neut  -> Mihai Popa
Peter Brusik            - Arjen Kreike        -> Peter Brusik

B: 1-2
Mihai Popa              - Peter Brusik        -> Mihai Popa

B: 3-4
Arjen Kreike            - Niels van der Neut  -> Niels van der Neut

B-middenmoot (5-8)
Marijn van der Neut     - Jacob van de Velde  -> Marijn van der Neut
Jan de Laat             - Erwin Uitslag       -> Jan de Laat

B: 5-6
Jan de Laat             - Marijn van der Neut -> Jan de Laat

B: 7-8
Jacob van de Velde      - Erwin Uitslag       -> Jacob van de Velde

B-verliezers (9-12)
Boudewijn van der Kroon - Marc Romer          -> Boudewijn van der Kroon
Noëmi Vilchez           - Mark Bruyneel       -> Noëmi Vilchez

B: 9-10
Boudewijn van der Kroon - Noëmi Vilchez       -> Noëmi Vilchez

B: 11-12
Mark Bruyneel           - Marc Romer          -> Mark Bruyneel

Eindstand B-poule:
1. Mihai Popa
2. Peter Brusik
3. Niels van der Neut
4. Arjen Kreike
5. Jan de Laat
6. Marijn van der Neut
7. Jacob van de Velde
8. Erwin Uitslag
9. Noëmi Vilchez
10. Boudewijn van der Kroon
11. Mark Bruyneel
12. Marc Romer

 

Clubkampioenschappen 2013

 

Voorronde: winnaars naar A/B, verliezers naar C/D

Tycho Dekkers           - Sanne ten Hoeve           -> Tycho Dekkers
Dylan Kret              - Ryanne Lannoye            -> Dylan Kret
Angelo Antonietti       - Noëmi Vilchez             -> Angelo Antonietti
Arco Visser             - Marc Römer                -> Arco Visser
Harmen Kramer           - Mark Bruyneel             -> Harmen Kramer       
Jos Prinzen             - Heide Offermanns          -> Jos Prinzen         
Han Geluk               - Niels van der Neut        -> Han Geluk           
Jean Paul Montanus      - Erwin Uitslag             -> Jean Paul Montanus  
Robbert Huisman         - Rosalie van Es            -> Robbert Huisman     
Benjamin Knop           - Marco Lubbers             -> Benjamin Knop       
René Poelwijk           - Jelle Rhebergen           -> René Poelwijk       
Ruben Peters            - Jan de Laat               -> Ruben Peters        
Simon Knop              - Marijn van der Neut       -> Simon Knop          
Wim Weijland            - Arjen Kreike              -> Wim Weijland           
Wout-Jeroen Leenders    - Richard Kok               -> Wout-Jeroen Leenders
Bert Loosman            - Jasper Vreken             -> Bert Loosman        
Bas van den Berg        - Mark Einerhand            -> Bas van den Berg    
Esther Bos              - Rianne Strik              -> Esther Bos
Matthijs Besseling      - Oto Bossert (komt later!) -> Oto te laat -> Matthijs Besseling
Renate Guitjens         - Angelique van den Bosch   -> Angelique van den Bosch 
Imke Martens            - Pieterjan Zijlstra        -> Imke Martens    
Jurgen Veenker          - Mihai Popa                -> Mihai Popa
Moya Schutte            - Martijn Botermans         -> Moya Schutte    
Marleen Visser          - Riny Slagt                -> Marleen Visser  
Sylvia Witteveen        - Charles van Brummelen     -> Sylvia Witteveen

AB poules: nummers 1 en 2 naar A, de rest naar B

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             1  1  1   3  1
2. Ruben Peters              1  0  0   1  4
3. Wim Weijland              0  0  1   1  3
4. Sylvia Witteveen          0  0  0   1  2

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-1         2-4 0-3         3-4 3-1

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Dylan Kret                1  1  1   3  1
2. René Poelwijk             1  1  0   2  2
3. Wout-Jeroen Leenders      0  0  1   1  3
4. Marleen Visser            0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 3-1         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Angelo Antonietti         1  1  1   3  1
2. Benjamin Knop             0  1  0   1  3
3. Bert Loosman              1  0  1   2  2
4. Moya Schutte              0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-1         1-2 3-1
2-3 2-3         2-4 3-1         3-4 3-0

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Arco Visser               1  1  0   2  2
2. Robbert Huisman           1  1  1   3  1
3. Bas van den Berg          0  0  1   1  3
4. Mihai Popa                0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-1         1-2 2-3
2-3 3-1         2-4 3-0         3-4 3-1

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Harmen Kramer             0  1  0   1  3
2. Jean Paul Montanus        1  1  1   3  1
3. Esther Bos                0  0  0   0  4
4. Imke Martens              1  0  1   2  2

R1              R2              R3      
1-4 2-3         1-3 3-2         1-2 1-3
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 0-3

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jos Prinzen               X  0  1  1  1   3  2
2. Han Geluk                 1  1  1  X  0   3  1
3. Angelique van den Bosch   0  X  0  0  0   0  5
4. Matthijs Besseling        1  0  0  0  X   1  4
5. Simon Knop                0  1  X  1  1   3  3

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 1-3     1-4 3-0     1-3 3-1     1-2 3-2
3-4 1-3     2-4 3-2     2-3 3-1     4-5 0-3     3-5 1-3   

CD poules: nummers 1 en 2 naar C, de rest naar D

Poule G

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sanne ten Hoeve           0  0  0   0  4
2. Jan deLaat                1  1  0   2  2
3. Arjen Kreike              0  0  1   1  3
4. Charles van Brummelen     1  1  1   3  1

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 0-3         1-2 0-3
2-3 3-1         2-4 1-3         3-4 0-3

Poule H

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Ryanne Lannoye            0  0  0   0  4
2. Jelle Rhebergen           0  0  1   1  3
3. Richard Kok               1  1  0   2  2
4. Riny Slagt                1  1  1   3  1

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 0-3         1-2 0-3
2-3 2-3         2-4 1-3         3-4 0-3

Poule I

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Noëmi Vilchez             0  0  0   0  4
2. Marco Lubbers             0  0  1   1  3
3. Jasper Vreken             1  1  0   2  2
4. Martijn Botermans         1  1  1   3  1

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 0-3         1-2 1-3
2-3 2-3         2-4 2-3         3-4 2-3

Poule J

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Marc Römer                0  0  0   0  4
2. Rosalie van Es            0  0  1   1  3
3. Mark Einerhand            1  1  0   2  2
4. Jurgen Veenker            1  1  1   3  1

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 0-3         1-2 1-3
2-3 0-3         2-4 1-3         3-4 0-3

Poule K

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Mark bruyneel             0  0  0   0  4
2. Erwin Uitslag             0  0  1   1  3
3. Rianne Strik              1  1  1   3  1
4. Pieterjan Zijlstra        1  1  0   2  2

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 0-3         1-2 2-3
2-3 0-3         2-4 0-3         3-4 3-2

Poule L

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Heide Offermanns          X  0  0  0  1   1  4
2. Niels van der Neut        0  0  0  X  0   0  5
3. Renate Guitjens           1  X  1  1  1   4  1
4. Oto Bossert               0  1  1  1  X   3  2
5. Marijn van der Neut       1  1  X  0  0   2  3

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 1-3     1-5 0-3     1-4 1-3     1-3 0-3     1-2 3-2
3-4 3-1     2-4 1-3     2-3 1-3     4-5 3-1     3-5 3-0   

FINALES

A-poule                                       

Tussenronde                                   
René Poelwijk           - Bert Loosman        -> René Poelwijk
Jean-Paul Montanus      - Jos Prinzen         -> Jean-Paul Montanus
Han Geluk               - Imke Martens        -> Imke Martens
Arco Visser             - Sylvia Witteveem    -> Arco Visser

Kwartfinales            
Tycho Dekkers           - René Poelwijk       -> Tycho Dekkers
Jean-Paul Montanus      - Robbert Huisman     -> Jean-Paul Montanus
Angelo Antonietti       - Imke Martens        -> Angelo Antonietti
Arco Visser             - Dylan Kret          -> Dylan Kret

Halve finales           
Tycho Dekkers           - Jean-Paul Montanus  -> Tycho Dekkers
Angelo Antonietti       - Dylan Kret          -> Angelo Antonietti

Finale                  
Tycho Dekkers           - Angelo Antonietti   -> Tycho Dekkers

B-poule
Tussenronde
Marleen Visser          - Moya Schutte        -> Marleen Visser
Matthijs Besseling      - Harmen Kramer       -> Matthijs Besseling
Angelique van den Bosch - Bas van de Berg     -> Bas van de Berg
Simon Knop              - Esther Bos          -> Simon Knop
Ruben Peters            - Mihai Popa          -> Ruben Peters

Kwartfinales
Wim Weijland            - Marleen Visser      -> Wim Weijland
Matthijs Besseling      - Bas van de Berg     -> Matthijs Besseling
Simon Knop              - Benjamin Knop       -> Simon Knop
Ruben Peters            - Wout-Jeroen Leenders-> Ruben Peters

Halve finales
Wim Weijland            - Matthijs Besseling  -> Wim Weijland
Simon Knop              - Ruben Peters        -> Simon Knop

Finale
Simon Knop              - Wim Weijland        -> Simon Knop

C-poule
Tussenronde
Richard Kok             - Jasper Vreken       -> Richard Kok
Oto Bossers             - Rianne Strik        -> Rianne Strik
Renate Guitjens         - Pieterjan Zijlstra  -> Renate Guitjens
Jan de Laat             - Mark Einerhand      -> Mark Einerhand

Kwartfinales
Charles van Brummelen   - Richard Kok         -> Richard Kok (Charles wint wel, maar moet weg)
Rianne Strik            - Jurgen Veenker      -> Jurgen Veenker
Martijn Botermans       - Renate Guitjens     -> Renate Guitjens
Riny Slagt              - Mark Einerhand      -> Riny Slagt

Halve finales
Jurgen Veenker          - Richard Kok         -> Jurgen Veenker
Riny Slagt              - Renate Guitjens     -> Renate Guitjens

Finale
Jurgen Veenker          - Renate Guitjens     -> Renate Guitjens

D-poule
Tussenronde
Ryanne Lannoye          - Noëmi Vilchez       -> Ryanne Lannoye
Heidi Offermanns        - Erwin Uitslag       -> Heidi Offermanns
Niels van der Neut      - Rosalie van Es      -> Rosalie van Es
Marijn van der Neut     - Mark Bruyneel       -> Mark Bruyneel (opgave Marijn, moet weg)
Sanne ten Hoeve         - Marc Römer          -> Marc Römer 

Kwartfinales
Ryanne Lannoye          - Arjen Kreike        -> Arjen Kreike
Mark Bruyneel           - Marco Lubbers       -> Marco Lubbers
Rosalie van Es          - Heidi Offermanns    -> Rosalie van Es
Marc Römer              - Jelle Rhebergen     -> Jelle Rhebergen 

Halve finales
Marco Lubbers           - Jelle Rhebergen     -> Marco Lubbers
Rosalie van Es          - Arjen Kreike        -> Rosalie van Es

Finale
Marco Lubbers           - Rosalie van Es      -> Rosalie van Es

 


Clubkampioenschappen 2012

 

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Tycho Dekkers             1  1  1  1  1   5  1
2. Dylan Kret                1  1  0  1  0   3  3
3. Angelo Antonietti         1  1  1  0  1   4  2
4. Martijn Weijers           0  0  0  0  1   1  5
5. Robbert Huisman           0  0  1  1  0   2  3
6. Han Geluk                 0  0  0  0  0   0  6

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 3-0
2-5 3-1     2-4 3-1     2-3 1-3     2-6 3-1     3-5 3-2
3-4 3-1     3-6 3-1     5-6 3-1     4-5 2-3     4-6 3-1

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Pieter Dames              1  1  1  1  0   4  2
2. Arco Visser               1  1  1  1  1   5  1
3. Philip Stove              0  1  0  0  0   1  5
4. Dennis South              1  0  0  1  1   3  3
5. Benjamin Knop             0  0  1  0  1   2  4
6. Ruben Peters              0  0  0  0  0   0  6

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-2     1-5 3-1     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 2-3
2-5 3-0     2-4 3-1     2-3 3-0     2-6 3-0     3-5 0-3
3-4 1-3     3-6 3-0     5-6 3-1     4-5 3-0     4-6 3-1

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jean Paul Montanus        1  1  1  1  0   4  2
2. René Poelwijk             1  0  1  1  1   4  1
3. Wout-Jeroen Leenders      0  1  0  0  1   2  4
4. Esther Bos                1  1  0  1  1   4  3
5. Bert Loosman              0  0  0  0  0   0  6
6. Merel Broers              0  0  1  0  0   1  5

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 3-2     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-0
2-5 3-1     2-4 0-3     2-3 3-0     2-6 3-0     3-5 3-0
3-4 1-3     3-6 3-2     5-6 0-3     4-5 3-2     4-6 3-2

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Simon Knop                1  1  1  1  0   4  2
2. Jos Prinzen               0  1  1  1  1   4  1
3. Wim Weijland              1  1  0  0  0   2  4
4. Renate Guitjens           0  0  0  0  0   0  6
5. Imke Martens              1  0  0  1  1   3  3
6. Bas van den Berg          0  0  1  0  1   2  5

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 3-0     1-4 3-2     1-3 3-1     1-2 1-3
2-5 0-3     2-4 3-2     2-3 3-1     2-6 3-2     3-5 1-3
3-4 3-1     3-6 3-2     5-6 2-3     4-5 2-3     4-6 1-3

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Niels Kappers             1  1  1  x  1   4  1
2. Jurgen Veenker            1  1  x  1  0   5  2
3.
4. Arjen Kreike              x  0  0  0  0   0  5
5. Emma Schram               0  0  0  1  x   1  4
6. Mandy Franck              0  x  1  0  1   2  3

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3         1-2 3-2
2-5 3-1     2-4 3-0     2-3         2-6 3-0     3-5 
3-4         3-6         5-6 0-3     4-5 1-3     4-6 2-3

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Laurens Tienkamp B.       x  1  1  0  1   3  2
2. Matthijs Besseling        1  0  0  x  0   1  4
3. Sylvia Witteveen          1  x  1  1  1   4  1
4. Oto Bossert               0  1  0  0  x   1  3
5. Sonja Kamst               0  0  x  1  0   1  5

R1          R2          R3          R4          R5     
2-5 3-0     1-5 3-1     1-4 3-0     1-3 1-3     1-2 3-1
3-4 3-0     2-4 2-3     2-3 2-3     4-5 2-3     3-5 3-2

Poule G

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Pieter Nunnink            1  1  0  1  1   4  2
2. Troels Broberg            1  0  0  0  0   1  5
3. Pieterjan Zijlstra        0  0  1  0  1   2  4
4. Marijn van der Neut       1  1  1  1  0   4  3
5. Harry Danes               0  0  0  0  0   0  6
6. Jelle Rhebergen           0  1  1  1  1   4  1

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 3-0     1-4 1-3     1-3 3-0     1-2 3-2
2-5 3-0     2-4 0-3     2-3 2-3     2-6 2-3     3-5 3-0
3-4 1-3     3-6 1-3     5-6 1-3     4-5 3-2     4-6 0-3

Poule H

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Niels van der Neut        0  0  0  0  0   0  6
2. Jan de Laat               1  1  1  1  1   5  1
3. Mihai Popa                1  1  0  1  1   4  2
4. Erwin Uitslag             0  0  1  1  1   3  3
5. Gregor Schaefer           0  1  0  0  0   1  5
6. Rosalie van Es            1  0  1  0  0   2  4

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 1-3     1-5 2-3     1-4 0-3     1-3 0-3     1-2 0-3
2-5 3-0     2-4 3-1     2-3 3-1     2-6 3-0     3-5 3-0
3-4 3-0     3-6 3-0     5-6 1-3     4-5 3-0     4-6 3-1

Poule I

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Marc Romer                0  1  0  1  0   2  4
2. Mark Bruyneel             1  1  1  1  1   5  1
3. Boudewijn van der Kroon   1  0  0  0  0   1  6
4. Rob Aalberse              0  0  1  1  0   2  3
5. Ayla Nakken               0  0  1  0  1   2  5
6. Jantien Danes             1  1  0  0  1   3  2

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 2-3     1-5 3-2     1-4 1-3     1-3 3-2     1-2 1-3
2-5 3-0     2-4 3-1     2-3 3-0     2-6 3-0     3-5 1-3
3-4 3-1     3-6 2-3     5-6 3-1     4-5 3-0     4-6 0-3

Tussenronde
Mihai Popa         - Mark Bruyneel       -> Mihai Popa
Jan de Laat        - Jantien Danes       -> Jan de Laat

Achtste finales                        
Tycho Dekkers      - Mihai Popa          -> Tycho Dekkers
Simon Knop         - Niels Kappers       -> Simon Knop
René Poelwijk      - Laurens Tienkamp B. -> René Poelwijk
Pieter Danes       - Jelle Rhebergen     -> Pieter Danes
Angelo Antonietti  - Pieter Nunnink      -> Angelo Antonietti
Jos Prinzen        - Sylvia Witteveen    -> Jos Prinzen
Jean Paul Montanus - Jurgen Veenker      -> Jean Paul Montanus
Arco Visser        - Jan de Laat         -> Arco Visser

Kwartfinales
Tycho Dekkers      - Simon Knop           -> Tycho Dekkers
René Poelwijk      - Pieter Danes         -> Pieter Danes
Angelo Antonietti  - Jos Prinzen          -> Angelo Antonietti
Arco Visser        - Jean Paul Montanus   -> Arco Visser

Halve finales
Tycho Dekkers      - Pieter Danes         -> Tycho Dekkers
Angelo Antonietti  - Arco Visser          -> Angelo Antonietti

Finale
Tycho Dekkers      - Angelo Antonietti    -> Tycho Dekkers

Clubkampioenschappen 2011

 

Deelnemers:
01 Angelo Antonietti
02 Pieterjan Zijlstra
03 Mark Einerhand
04 Peter Brusik
05 Erwin Uitslag
06 Bonno Beemsterboer
07 Esther Bos
08 Tycho Dekkers
09 Wim Weijland
10 Han Geluk
11 René Poelwijk
12 Mark Bruyneel
13 Laurens Tienkamp-Beishuizen
14 Berend Jonker
15 Jurgen Veenker
16 Benjamin Knop
17 Simon Knop
18 Pieter Danes
19 John Uyleman
20 Danielle Soester
21 Wout-Jeroen Leenders
22 John Laan
23 Dylan Kret
24 Mirjam Franssen
25 Jan de Laat
26 Robbert Huisman
27 Ruben Peters
28 Kris van Duuren
29 Arco Visser
30 Linda Visser
31 Niels van der Neut
32 Sander Scheffer
33 Marleen Visser
34 Pieter Nunnink
35 Mihai Popa
36 Riny Slagt
37 Niels Kappers
38 Rosalie van Es
39 Matthijs Besseling
40 Israel Silva
41 Rui Mendes
42 Irene van Tol
43 Gerard Happe
44 Herman Tillema
45 Gilles van Oorschot

Poule uitslagen

A                    B                C                D
Tycho Dekkers        Dylan Kret       Rene Poelwijk    Bonno Beemsterboer
Angelo Antonietti    Arco Visser      Simon Knop       Sander Scheffer

E                    F                G                H
Mihai Popa           Marleen Visser   Erwin Uitslag    Pieter Nunnink
Matthijs Besseling   Gerard Happe     Rui Mendes       Herman Tillema

Laatste zestien

Tycho wint van Herman
Simon wint van Mihai

Bonno wint van Gerard
Arco wint van Erwin

Angelo wint van Pieter N
Rene wint van Matthijs

Sander wint van Marleen
Dylan wint van Rui

Laatste acht (A- & B-poule)        Laatste acht (C- & D-poule)

Tycho wint van Simon               Mihai wint van Herman
Arco wint van Bonno                Erwin door; opgave Gerard

Angelo wint van Rene               Pieter N wint van Matthijs
Dylan wint van Sander              Marleen wint van Rui

Laatste vier C-poule               Laatste vier D-poule

Mihai wint van Erwin               Herman door; opgave Gerard
Marleen wint van Pieter N          Matthijs wint van Rui

Laatste vier A-poule               Laatste vier B-poule

Tycho wint van Arco                Simon wint van Bonno
Dylan wint van Angelo              Rene wint van Sander

Finales

A-poule        Tycho wint van Dylan           Tycho A-poule en clubkampioen

B-poule        Rene wint van Simon            Rene B-poule kampioen

C-poule        Mihai wint van Marleen         Mihai C-poule kampioen

D-poule        Matthijs wint van Herman       Matthijs D-poule kampioen

Clubkampioenschappen 2010

 

Deelnemers:

Positie / Naam / Rating
1    Dekkers, Tycho    553
2    Antonieti, Angelo    550
3    Oostenrijk, Fred van    547
4    Uyleman, John    541
5    Visser, Arco    527
6    Danes, Pieter    519
7    Kret, Dylan    517
8    Huisman, Robbert    511
9    Oorschot, Gilles van    507
10    Goede, Neil de    491
11    Peters, Ruben    488
12    Knop, Benjamin    455
13    Scheffer, Sander    454
14    Leenders, Wout-Jeroen    446
15    Weijland, Wim    446
16    Knop, Simon    440
17    Kappers, Niels    421
18    Laan, John    420
19    Taat, Jan    416
20    Franssen, Mirjam    416
21    Poelwijk, Rene    409
22    Aangeenbrug, Wouter    399
23    Berg, Bas van de    397
24    Brummelen, Charles van    394
25    Brusik, Peter    388             -> afgemeld wegens organisatie verplichtingen
26    Besseling, Matthijs    388
27    Bossert, Oto    387
28    Visser, Marleen    384
29    Botermans, Martijn    380
30    Bos, Esther    376
31    Witteveen, Sylvia    376
32    Karathanasis, Kosta    375
33    Franck, Mandy    375
34    Slagt, Riny    372
35    Bayazid, Ayman    365
36    Popa, Mihai    365
37    Lierop, Nathalie van    359
38    Fockert, Sonja de    357
39    Veenker, Jurgen    357
40    Beer, Bas de    348
41    Vreken, Jasper    343
42    Pol, Hannes van der    342
43    Laat, Jan de    341
44    Gallenkamp, Marco    334
45    Neut, Marijn van de    334
46    Yu, Ko-Chia    330
47    Slokkers, Janneke    325
48    Uitslag, Erwin    320
49    Zijlstra, Pieterjan    316
50    Tillema, Herman    300
51    Neut, Niels van de    290
52    Ghorbani, Nima    275
53    Offermanns, Heidi    268
54    Putten, Gerry van der    250
55    Mosmans, Tim    225
56    Soester, Danielle    185

A poule:
1. Angelo Antonietti
2. Pieter Danes
3/4 Tycho Dekkers / Benjamin Knop

B poule:
1. Niels Kappers
2. Wouter Aangeenbrug

C poule:
1. Ayman Bayazid
2. Mihai Popa

C poule, aanmoedigingsprijs:
1. Niels van der Neut
2. Janneke Slokkers

Clubkampioenschappen 2009 Voorrondes

 

Poule 1A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             1  1  1   3  1
2. Wout-Jeroen Leenders      1  1  0   2  2
3. Mirjam Franssen           0  0  1   1  3
4. Niels van der Neut        0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-1

Poule 1B

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Gilles van Oorschot       1  1  0   2  2
2. Imke Martens              1  1  1   3  1
3. Peter Brusik              0  0  1   1  3
4. Jitka Znamenácková        0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 2-3
2-3 3-1         2-4 3-0         3-4 3-1

Poule 1C

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. John Uyleman              X  1  1  1  1   4  1
2. Anderson Kam              1  1  0  X  0   2  3
3. Marleen Visser            1  X  1  0  1   3  2
4. Pieterjan Zijlstra        0  0  0  1  X   1  4
5. Hannes van de Pol         0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-0
3-4 3-1     2-4 3-0     2-3 2-3     4-5 3-2     3-5 3-1   

Poule 1D

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Bonno Beemsterboer        X  1  1  1  1   4  1
2. Bert Loosman              1  1  0  X  0   2  3
3. Ko-Chia Yu                1  X  1  0  1   3  2
4. Angelo Antonietti         0  0  0  1  X   1  4
5. Herman Tillema            0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 3-2   
3-4 3-0     2-4 3-1     2-3 2-3     4-5 3-0     3-5 3-0   

Poule 1E

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. René Poelwijk             X  1  1  1  1   4  1
2. Jan Taat                  1  1  1  X  0   3  2
3. Oto Bossert               1  X  0  0  1   2  3
4. Marco Gallenkamp          0  0  0  1  X   1  4
5. Tim Mosmans               0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-2   
3-4 3-1     2-4 3-1     2-3 3-0     4-5 3-0     3-5 3-0   

Poule 1F

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Benjamin Knop             X  1  1  1  1   4  1
2. John Laan                 1  1  0  X  0   2  3
3. Riny Slagt                1  X  1  0  1   3  2
4. Erwin Uitslag             0  0  0  1  X   1  4
5. Philip Man                0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 3-0   
3-4 3-1     2-4 3-0     2-3 2-3     4-5 3-0     3-5 3-0   

Poule 1G

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Ruben Peters              X  1  1  1  0   3  2
2. Simon Knop                1  1  1  X  1   4  1
3. Peter Ritmeester          1  X  0  0  1   2  3
4. Bas de Beer               0  0  0  1  X   1  4
5. Marc Romer                0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 2-3   
3-4 3-0     2-4 3-0     2-3 3-2     4-5 3-0     3-5 3-0   

Poule 1H

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Wouter Aangeenbrug        X  1  1  1  0   3  2
2. Robbert Huisman           1  1  1  X  1   4  1
3. Mihai Popa                1  X  0  0  1   2  3
4. Arjen Kreike              0  0  0  1  X   1  4
5. Daniëlle Soester          0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-2     1-2 0-3   
3-4 3-1     2-4 3-0     2-3 3-0     4-5 3-0     3-5 3-0

Clubkampioenschappen 2009 Tweede ronde

 

Poule 2A (nummers 1)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             1  1  1   3  1
2. Bonno Beemsterboer        0  0  0   0  4
3. René Poelwijk             1  0  1   2  3
4. Robbert Huisman           0  1  1   2  2

R1              R2              R3      
1-4 3-1         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 2-3         2-4 2-3         3-4 1-3

Poule 2B (nummers 1)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Imke Martens              0  0  0   0  4
2. John Uyleman              1  1  1   3  1
3. Benjamin Knop             0  1  1   2  2
4. Simon Knop                1  0  0   1  3

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 1-3         1-2 0-3
2-3 3-2         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule 2C (nummers 2)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Wout-Jeroen Leenders      1  0  1   2  1
2. Ko-Chia Yu                1  0  0   1  3
3. Jan Taat                  0  1  0   1  4
4. Wouter Aangeenbrug        0  1  1   2  2

R1              R2              R3      
1-4 3-2         1-3 0-3         1-2 3-1
2-3 3-2         2-4 3-2         3-4 2-3

Poule 2D (nummers 2)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Gilles van Oorschot       1  1  1   3  1
2. Marleen Visser            1  0  0   1  3
3. Riny Slagt                0  0  0   0  4
4. Ruben Peters              0  1  1   2  2

R1              R2              R3      
1-4 3-2         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 0-3         3-4 0-3

Poule 2E (nummers 3)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Mirjam Franssen           1  0  0   1  3
2. Bert Loosman              1  1  1   3  1
3. Oto Bossert               0  1  1   2  2
4. Mihai Popa                0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-1         1-3 1-3         1-2 0-3
2-3 3-1         2-4 3-0         3-4 3-1

Poule 2F (nummers 3)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Peter Brusik              0  0  0   0  4
2. Anderson Kam              0  1  1   2  2
3. John Laan                 1  1  1   3  1
4. Peter Ritmeester          1  0  0   1  3

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 1-3         1-2 0-3
2-3 0-3         2-4 3-0         3-4 3-1

Poule 2G (nummers 4)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Niels van der Neut        0  0  0   0  4
2. Angelo Antonietti         0  1  1   2  1
3. Marco Gallenkamp          1  1  0   2  2
4. Arjen Kreike              1  0  1   2  3

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 0-3         1-2 0-3
2-3 2-3         2-4 3-1         3-4 2-3

Poule 2H (nummers 4)

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Jitka Znamenácková        0  0  1   1  3
2. Pieterjan Zijlstra        0  0  0   0  4
3. Erwin Uitslag             1  1  1   3  1
4. Bas de Beer               1  1  0   2  2

R1              R2              R3      
1-4 0-3         1-3 0-3         1-2 3-2
2-3 0-3         2-4 2-3         3-4 3-1

Poule 2I

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Herman Tillema            X  1  1   2  1
2. Tim Mosmans               0  X  0   0  3
3. Daniëlle Soester          1  0  X   0  2

R1              R2              R3      
2-3 0-3         1-3 3-0         1-2 3-0     

Poule 2J

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Hannes van de Pol         X  0  1   1  2
2. Philip Man                1  X  0   1  1
3. Marc Romer                0  1  X   1  3

R1              R2              R3      
2-3 3-1         1-3 2-3         1-2 3-2

Clubkampioenschappen 2009 tussenronde

 

Kwalificaties A-poule winnaars
René Poelwijk       - Ruben Peters          0-3
Simon Knop          - Wouter Aangeenbrug    3-2
Imke Martens        - Wout-Jeroen Leenders  2-3
Bonno Beemsterboer  - Gilles van Oorschot   3-1

Kwalificaties A-poule verliezers
Ko-Chia Yu          - Anderson Kam          0-3
Marleen Visser      - Oto Bossert           1-3
Riny Slagt          - Bert Loosman          0-3
Jan Taat (w.o)      - John Laan             

Kwalificaties B-poule winnaars
Mirjam Franssen     - Bas de Beer           3-0
Peter Ritmeester    - Marco Gallenkamp      3-0
Peter Brusik        - Angelo Antonietti (w.o)
Mihai Popa          - Erwin Uitslag         3-1

Kwalificaties B-poule verliezers
Arjen Kreike        - Hannes van de Pol     3-1
Jitka Znamenácková  - Daniëlle Soester      3-2
Pieterjan Zijlstra  - Herman Tillema        3-1
Niels van der Neut  - Philip Man            3-1

Clubkampioenschappen 2009 eindronde

 

Kwart finales B-poule verliezers
Peter Brusik        - Pieterjan Zijlstra (w.o)
Erwin Uitslag       - Niels van der Neut    0-3
Bas de Beer         - Arjen Kreike          0-3
Marco Gallenkamp    - Jitka Znamenácková    3-0

Halve finales B-poule verliezers
Pieterjan Zijlstra  - Arjen Kreike          0-3
Niels van der Neut  - Marco Gallenkamp      1-3

Finales B-poule verliezers
Arjen Kreike        - Marco Gallenkamp      3-1

Kwart finales B-poule winnaars
Riny Slagt          - Angelo Antonietti     3-0
John Laan           - Mihai Popa (w.o.)
Ko-Chia Yu          - Mirjam Franssen (w.o)
Marleen Visser      - Peter Ritmeester      1-3

Halve finales B-poule winnaars
Riny Slagt          - Mirjam Franssen       3-0
Mihai Popa          - Peter Ritmeester      3-2

Finales B-poule winnaars
Riny Slagt          - Mihai Popa            3-0

Kwart finales A-poule verliezers
Imke Martens        - Bert Loosman          2-3
Gilles van Oorschot - Jan Taat (w.o.)
René Poelwijk       - Anderson Kam          3-2
Wouter Aangeenbrug  - Oto Bossert           1-3

Halve finales A-poule verliezers
René Poelwijk       - Bert Loosman (w.o)
Gilles van Oorschot - Oto Bossert           0-3

Finales A-poule verliezers
Bert Loosman        - Oto Bossert           3-1

Kwart finales A-poule winnaars
Tycho Dekkers       - Wout-Jeroen Leenders  3-0
John Uyleman        - Bonno Beemsterboer    1-3
Benjamin Knop       - Ruben Peters          0-3
Robbert Huisman     - Simon Knop            3-0

Halve finales A-poule winnaars
Tycho Dekkers       - Ruben Peters          3-2
Bonno Beemsterboer  - Robbert Huisman       1-3

Finales A-poule winnaars
Tycho Dekkers       - Robbert Huisman       3-0

Clubkampioenschappen 2008 Voorrondes (Zwitsers systeem)

 

Ronde 1
John Laan           - Kris van Keulen       3-0
Nima Ghorbani       - Hannes van de Pol     3-0
Peter Brusik        - Bonno Beemsterboer    1-3
Mihai Popa          - Gerard Happé          3-0
Sylvia Witteveen    - Oto Bossert           3-0
Angelo Antonietti   - Erwin Uitslag         3-0
Bert Loosman        - Jan Taat              3-2
Marijn van der Neut - Niels Kappers         0-3
Jan de Laat         - Ronald Hoogland       3-2
Niels van der Neut  - Arco Visser           1-3
Jurgen Veenker      - Marco Gallenkamp      3-1
Martine Witteveen   - Faraz Ghorbani        3-0
Marc Romer          - Robbert Huisman       0-3
René Poelwijk       - Pierre Gratia         3-0
Richard Kok         - Bas de Beer           3-1
Ruben Peters        - Matthijs Besseling    0-3
Simon Knop          - Jasper Vreken         3-1
Martijn Botermans   - Tycho Dekkers         0-3

Ronde 2
Robbert Huisman     - Jan de Laat           3-0
Bonno Beemsterboer  - Tycho Dekkers         0-3
Sylvia Witteveen    - Nima Ghorbani         3-0
Niels Kappers       - John Laan             3-2
Mihai Popa          - Matthijs Besseling    2-3
Arco Visser         - Richard Kok           3-0
Simon Knop          - René Poelwijk         2-3
Angelo Antonietti   - Bert Loosman          3-2
Martine Witteveen   - Jurgen Veenker        1-3
Ivan Krassovski     - Peter Brusik          0-3
Ruben Peters        - Kris van Keulen       3-0
Hannes van de Pol   - Erwin Uitslag         3-1
Pierre Gratia       - Marijn van der Neut   3-0
Jasper Vreken       - Faraz Ghorbani        3-0
Marc Romer          - Marco Gallenkamp      0-3
Gerard Happé        - Jan Taat              3-0
Niels van der Neut  - Bas de Beer           1-3
Martijn Botermans   - Ronald Hoogland       3-0

Ronde 3
Niels Kappers       - Sylvia Witteveen      3-0
Robbert Huisman     - Jurgen Veenker        3-0
René Poelwijk       - Matthijs Besseling    3-0
Tycho Dekkers       - Angelo Antonietti     0-3
Arco Visser         - Bas de Beer           3-0
Hannes van de Pol   - Martijn Botermans     0-3
John Laan           - Gerard Happé          1-3
Simon Knop          - Pierre Gratia         3-1
Mihai Popa          - Nima Ghorbani         3-1
Martine Witteveen   - Jan de Laat           1-3
Ruben Peters        - Peter Brusik          3-1
Richard Kok         - Bonno Beemsterboer    0-3
Bert Loosman        - Jasper Vreken         3-1
Marco Gallenkamp    - Kris van Keulen       3-0
Oto Bossert         - Marc Romer            3-0
Ivan Krassovski     - Ronald Hoogland       1-3
Faraz Ghorbani      - Erwin Uitslag         0-3
Marijn van der Neut - Jan Taat              0-3

Ronde 4
Simon Knop          - Arco Visser           1-3
Niels Kappers       - Robbert Huisman       1-3
René Poelwijk       - Angelo Antonietti     1-3
Jurgen Veenker      - Bonno Beemsterboer    0-3
Jan de Laat         - Sylvia Witteveen      1-3
Matthijs Besseling  - Martijn Botermans     1-3
Mihai Popa          - Bert Loosman          1-3
Ruben Peters        - Tycho Dekkers         2-3
Marco Gallenkamp    - Gerard Happé          1-3
John Laan           - Pierre Gratia         3-0
Hannes van de Pol   - Ronald Hoogland       2-3
Peter Brusik        - Marijn van der Neut   3-0
Bas de Beer         - Oto Bossert           3-2
Erwin Uitslag       - Jan Taat              0-3
Martine Witteveen   - Richard Kok           0-3
Nima Ghorbani       - Jasper Vreken         1-3
Niels van der Neut  - Faraz Ghorbani        1-3
Ivan Krassovski     - Kris van Keulen       1-3

Ronde 5
Angelo Antonietti   - Arco Visser           3-1
Martijn Botermans   - Robbert Huisman       0-3
Gerard Happé        - Tycho Dekkers         0-3
Bonno Beemsterboer  - Sylvia Witteveen      3-1
Niels Kappers       - René Poelwijk         3-1
Bert Loosman        - Richard Kok           3-0
Jan Taat            - Jan de Laat           3-0
Bas de Beer         - Jurgen Veenker        2-3
Ronald Hoogland     - John Laan             0-3
Ruben Peters        - Mihai Popa            3-1
Marco Gallenkamp    - Simon Knop            1-3
Peter Brusik        - Matthijs Besseling    2-3
Kris van Keulen     - Oto Bossert           0-3
Hannes van de Pol   - Martine Witteveen     3-2
Nima Ghorbani       - Faraz Ghorbani        3-0
Erwin Uitslag       - Pierre Gratia         3-1
Marc Romer          - Marijn van der Neut   0-3
Ivan Krassovski     - Niels van der Neut    0-3

Clubkampioenschappen 2008 B – poule

 

Achtste finale
Oto Bossert         - Peter Brusik          3-2
Mihai Popa          - Marc Romer            3-0
Bas de Beer         - Kris van Keulen       3-0
Richard Kok         - Hannes van de Pol     3-0
Erwin Uitslag       - Ivan Krassovski       3-0
Marco Gallenkamp    - Niels van der Neut    3-0
Jan de Laat         - Faraz Ghorbani        3-0
Ronald Hoogland     - Nima Ghorbani         3-2

Kwartfinale
Oto Bossert         - Marco Gallenkamp      1-3
Mihai Popa          - Ronald Hoogland       3-0
Bas de Beer         - Jan de Laat           3-0
Richard Kok         - Erwin Uitslag         2-3

Halve finale
Marco Gallenkamp    - Erwin Uitslag         2-3
Mihai Popa          - Bas de Beer           1-3

Finale
Erwin Uitslag       - Bas de Beer           2-3

B-Kampioen: Bas de Beer

Clubkampioenschappen 2008 A – poule

 

Achtste finale
Angelo Antonietti   - Jurgen Veenker        3-0
Robbert Huisman     - Ruben Peters          3-0
Tycho Dekkers       - John Laan             3-0
Arco Visser         - Jan Taat              3-0
Bonno Beemsterboer  - Matthijs Besseling    3-1
Niels Kappers       - Sylvia Witteveen      3-1
Bert Loosman        - Martijn Botermans     3-0
René Poelwijk       - Simon Knop            3-2

Kwartfinale
Angelo Antonietti   - Bert Loosman          3-0
Robbert Huisman     - René Poelwijk         3-2
Tycho Dekkers       - Bonno Beemsterboer    3-2
Arco Visser         - Niels Kappers         3-0

Halve finale
Angelo Antonietti   - Tycho Dekkers         3-0
Arco Visser         - Robbert Huisman       3-0

Finale
Angelo Antonietti   - Arco Visser           3-0

Clubkampioen: Angelo Antonietti

Clubkampioenschappen 2007 Voorrondes

 

Arco Visser             - bey                   -> Arco Visser
Tycho Dekkers           - Mark Bruyneel         -> Tycho Dekkers
René Poelwijk           - Rob Aalberse          -> René Poelwijk
Angelo Antonietti       - Daniëlle Soester      -> Angelo Antonietti
Robbert Huisman         - Ronald Hoogland       -> Robbert Huisman
Wim Weijland            - Eric Hulshof          -> Wim Weijland
Ruben Peters            - Jan de Laat           -> Ruben Peters
Simon Knop              - Niels van der Neut    -> Simon Knop
John Laan               - Martine Witteveen     -> John Laan
Bonno Beemsterboer      - Erwin Uitslag         -> Bonno Beemsterboer
Peter Brusik            - Hannes van de Pol     -> Peter Brusik
Sylvia Witteveen        - Richard Kok           -> Sylvia Witteveen
Oto Bossert             - Jitka Znamenácková    -> Oto Bossert
Imke Martens            - Marijn van der Neut   -> Imke Martens
Gerard Happé            - Bas de Beer           -> Gerard Happé
Marleen Visser          - Herman Tillema        -> Marleen Visser
Mirjam van Ormondt      - Onno Jaggi            -> Mirjam van Ormondt
Vianda Stel             - Frieda de Fockert     -> Vianda Stel
Martijn Botermans       - Matthijs Besseling    -> Martijn Botermans
Bert Loosman            - Mihai Popa            -> Mihai Popa
Janneke Slokkers        - Sonja de Fockert      -> Janneke Slokkers

Clubkampioenschappen 2007 2e ronde

Winnaars poules

Poule W1

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Arco Visser               X  1  1   2  1
2. Imke Martens              1  X  0   1  2
3. Gerard Happé              0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule W2

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             X  1  1   2  1
2. Oto Bossert               1  X  0   1  2
3. Marleen Visser            0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule W3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. René Poelwijk             X  1  0   1  2
2. Sylvia Witteveen          1  X  1   2  1
3. Mirjam van Ormondt        0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 0-1     

Poule W4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Angelo Antonietti         X  1  1   2  1
2. Peter Brusik              1  X  0   1  2
3. Vianda Stel               0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule W5

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Robbert Huisman           X  1  1   2  1
2. Bonno Beemsterboer        1  X  0   1  2
3. Martijn Botermans         0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule W6

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Wim Weijland              X  1  1   2  1
2. John Laan                 1  X  0   1  2
3. Mihai Popa                0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule W7

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Ruben Peters              X  1  1   2  1
2. Simon Knop                1  X  0   1  2
3. Janneke Slokkers          0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Verliezers poules

Poule V1

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Bas de Beer               X  1  1   2  1
2. Niels van der Neut        0  X  0   0  3
3. Jan de Laat               1  0  X   1  2

R1              R2              R3      
2-3 0-1         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule V2

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Bert Loosman              X  1  1   2  1
2. Martine Witteveen         1  X  0   1  2
3. Eric Hulshof              0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule V3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Matthijs Besseling        X  1  1   2  1
2. Erwin Uitslag             1  X  0   1  2
3. Ronald Hoogland           0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule V4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Herman Tillema            X  1  0   1  2
2. Hannes van de Pol         1  X  1   2  1
3. Daniëlle Soester          0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 0-1     

Poule V5

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Onno Jaggi                X  1  1   2  1
2. Richard Kok               1  X  0   1  2
3. Rob Aalberse              0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0     

Poule V6

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Frieda de Fockert         1  0  1   2  2
2. Marijn van der Neut       1  1  0   2  1
3. Jitka Znamenácková        0  1  1   2  3
4. Mark Bruyneel             0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 1-0         1-3 0-1         1-2 1-0
2-3 1-0         2-4 1-0         3-4 1-0

Clubkampioenschappen 2007 klasse A

Poule A1

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Arco Visser               X  1  1   2  1
2. Simon Knop                0  X  0   0  3
3. John Laan                 1  0  X   1  2

R1              R2              R3      
2-3 0-1         1-3 1-0         1-2 1-0    

Poule A2

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Tycho Dekkers             X  1  1   2  1
2. Ruben Peters              0  X  0   0  3
3. Bonno Beemsterboer        1  0  X   1  2

R1              R2              R3      
2-3 0-1         1-3 1-0         1-2 1-0    

Poule A3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sylvia Witteveen          0  1  0   1  3
2. Wim Weijland              1  0  1   2  2
3. Vianda Stel               0  0  0   0  4
4. Imke Martens              1  1  1   3  1

R1              R2              R3      
1-4 0-1         1-3 1-0         1-2 0-1
2-3 1-0         2-4 0-1         3-4 0-1

Poule A4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Angelo Antonietti         X  1  1   2  1
2. Robbert Huisman           0  X  0   0  3
3. René Poelwijk             1  0  X   1  2

R1              R2              R3      
2-3 0-1         1-3 1-0         1-2 1-0    

Kwart finales:
Arco Visser             - Bonno Beemsterboer    -> Arco Visser
John Laan               - Tycho Dekkers         -> Tycho Dekkers
Imke Martens            - René Poelwijk         -> René Poelwijk
Wim Weijland            - Angelo Antonietti     -> Angelo Antonietti

Halve finales:
Arco Visser             - Angelo Antonietti     -> Arco Visser
René Poelwijk           - Tycho Dekkers         -> Tycho Dekkers

Finale:
Arco Visser             - Tycho Dekkers         -> Arco Visser

Clubkampioenschappen 2007 klasse B

Poule B1

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Marijn van der Neut       X  0  0   0  3
2. Bas de Beer               0  X  1   1  2
3. Bert Loosman              1  1  X   2  1

R1              R2              R3      
2-3 0-1         1-3 0-1         1-2 0-1    

Poule B2

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Marleen Visser            X  1  1   2  1
2. Janneke Slokkers          0  X  0   0  3
3. Matthijs Besseling        1  0  X   1  2

R1              R2              R3      
2-3 0-1         1-3 1-0         1-2 1-0    

Poule B3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Mirjam van Ormondt        1  1  1   3  1
2. Mihai Popa                1  1  0   2  2
3. Hannes van de Pol         0  0  0   0  4
4. Frieda de Fockert         0  0  1   1  3

R1              R2              R3      
1-4 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0
2-3 1-0         2-4 1-0         3-4 0-1

Poule B4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Peter Brusik              X  1  0   2  2
2. Martijn Botermans         1  X  1   0  1
3. Onno Jaggi                0  0  X   1  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 0-1    

Kwart finales:
Bert Loosman            - Matthijs Besseling    -> Matthijs Besseling
Bas de Beer             - Marleen Visser        -> Marleen Visser
Mirjam van Ormondt      - Peter Brusik          -> Mirjam van Ormondt
Mihai Popa              - Martijn Botermans     -> Martijn Botermans

Halve finales:
Matthijs Besseling      - Martijn Botermans     -> Martijn Botermans
Mirjam van Ormondt      - Marleen Visser        -> Mirjam van Ormondt

Finale:
Martijn Botermans       - Mirjam van Ormondt    -> Martijn Botermans

Clubkampioenschappen 2007 klasse C

Poule C1

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Richard Kok               X  1  1   2  1
2. Ronald Hoogland           1  X  0   1  2
3. Daniëlle Soester          0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0    

Poule C2

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Herman Tillema            X  1  1   2  1
2. Eric Hulshof              1  X  0   1  2
3. Rob Aalberse              0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0    

Poule C3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Erwin Uitslag             X  0  1   1  2
2. Niels van der Neut        0  X  0   0  3
3. Jitka Znamenácková        1  1  X   2  1

R1              R2              R3      
2-3 0-1         1-3 0-1         1-2 1-0    

Poule C4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Martine Witteveen         X  1  1   2  1
2. Jan de Laat               1  X  0   0  2
3. Mark Bruyneel             0  0  X   1  3

R1              R2              R3      
2-3 1-0         1-3 1-0         1-2 1-0    

Kwart finales:
Richard Kok             - Eric Hulshof          -> Richard Kok
Ronald Hoogland         - Herman Tillema        -> Ronald Hoogland
Jitka Znamenácková      - Jan de Laat           -> Jan de Laat
Erwin Uitslag           - Martine Witteveen     -> Erwin Uitslag

Halve finales:
Erwin Uitslag           - Richard Kok           -> Richard Kok
Ronald Hoogland         - Jan de Laat           -> Ronald Hoogland

Finale:
Richard Kok             - Ronald Hoogland       -> Richard Kok

Clubkampioenschappen 2006 Voorrondes

 

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Angelo Antonietti         X  1  0   1  2
2. Sander Scheffer           1  X  1   2  1
3. Erwin Uitslag             0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 3-1         1-3 3-0         1-2 2-3     

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Rene Poelwijk             X  1  1   2  1
2. Peter Ritmeester          1  X  0   1  2
3. Niels van der Neut        0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 3-2         1-3 3-0         1-2 3-0     

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Robbert Huisman           X  1  1   2  1
2. Peter Brusik              1  X  0   1  2
3. Richard Kok               0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 3-1         1-3 3-0         1-2 3-0     

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. John Uyleman              X  1  1   2  1
2. Marleen Visser            1  X  0   1  2
3. Eric Hulshof              0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1     

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Imke Martens              1  1  0   2  2
2. Edward van der Eijden     1  1  1   3  1
3. Ronald Hoogland           0  0  1   1  3
4. Jan de Laat               0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-1         1-2 1-3
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-2     

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Niels Kappers             1  1  1   3  1
2. Nathalie van Lierop       1  1  0   2  2
3. Herman Tillema            0  0  1   1  3
4. Martine Witteveen         0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-1
2-3 3-0         2-4 3-1         3-4 3-1     

Poule G

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Simon Knop                X  1  1   2  1
2. Federico Campanale        1  X  0   1  2
3. Frieda de Fockert         0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 3-1         1-3 3-0         1-2 3-0

Poule H

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Wim Weyland               X  1  1   2  1
2. Mihai Popa                1  X  0   1  2
3. Marco Gallenkamp          0  0  X   0  3

R1              R2              R3      
2-3 3-0         1-3 3-0         1-2 3-2

Poule I

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Jan Taat                  1  1  1   3  1
2. Neil Anderson             0  1  0   1  3
3. Remco de Bruin            1  0  1   2  2
4. Danielle Soester          0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 1-3         2-4 3-0         3-4 3-1     

Poule J

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. John Laan                 1  1  1   3  1
2. Jurgen Veenker            1  1  0   2  2
3. Marijn van der Neut       0  0  1   1  3
4. Rob Aalberse              0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule K

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sylvia Witteveen          1  1  1   3  1
2. Riny Slagt                1  1  0   2  2
3. Bas de Beer               0  0  1   1  3
4. Marc Romer                0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 3-1         2-4 3-0         3-4 3-0

Poule L

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Bert Loosman              1  1  1   3  1
2. Gerard Happe              1  1  0   2  2
3. Oto Bossert               0  0  1   1  3
4. Kim Cheng                 0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0
2-3 2-3         2-4 3-0         3-4 3-0

Clubkampioenschappen 2006 Eindrondes

B kampioenschappen

Poule B1

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Oto Bossert               
2. Frieda de Fockert         1  X  1  1  X   3  1
3. Herman Tillema            X  1  0  X  1   2  2
4. Eric Hulshof
5. Rob Aalberse              1  X  1  X  1   1  3
6. Marc Romer                X  1  0  1  X   0  4

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6         1-5         1-4         1-3         1-2    
2-5 3-0     2-4         2-3 3-0     2-6 3-0     3-5 3-1
3-4         3-6 3-1     5-6 3-1     4-5         4-6    

Poule B2

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Bas de Beer               1  1  0  1  0   3  2
2. Marco Gallenkamp          1  1  1  1  1   5  1
3. Ronald Hoogland           1  1  0  0  1   3  4
4. Erwin Uitslag             0  0  1  1  1   3  3
5. Daniëlle Soester          0  0  1  0  0   1  5
6. Kim Cheng                 0  0  0  0  0   0  6

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-0     1-5 3-1     1-4 2-3     1-3 3-0     1-2 1-3
2-5 3-0     2-4 3-0     2-3 3-0     2-6 3-0     3-5 3-0
3-4 3-2     3-6 3-0     5-6 3-0     4-5 3-1     4-6 3-0

Poule B3

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Marijn van der Neut       1  1  1  1  1   5  1
2. Neil Anderson             1  1  1  1  0   4  2
3. Richard Kok               1  1  0  0  1   3  3
4. Niels van der Neut        0  0  0  0  1   1  5
5. Jan de Laat               0  0  1  1  0   2  4
6. Martine Witteveen         0  0  0  0  0   0  6

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 3-1     1-4 3-0     1-3 3-2     1-2 3-1
2-5 3-1     2-4 3-0     2-3 3-1     2-6 3-0     3-5 3-1
3-4 3-1     3-6 3-2     5-6 3-0     4-5 0-3     4-6 3-2

Kwart finales:
Erwin Uitslag           - Marijn van der Neut   -> Marijn van der Neut
Richard Kok             - Marco Gallenkamp      -> Marco Gallenkamp
Bas de Beer             - Herman Tillema        -> Bas de Beer
Neil Anderson           - Frieda de Fockert     -> Neil Anderson

Halve finales:
Bas de Beer             - Marijn van der Neut   -> Marijn van der Neut
Frieda de Fockert       - Marco Gallenkamp      -> Marco Gallenkamp

Finale:
Marco Gallenkamp        - Marijn van der Neut   -> Marco Gallenkamp

A kampioenschappen

Poule A1

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Sander Scheffer           1  1  1  0  0   3  3
2. Wim Weijland              1  1  1  1  1   5  1
3. Jan Taat                  1  1  0  1  1   4  2
4. Jurgen Veenker            0  0  0  1  1   2  4
5. Federico Campanale        0  0  1  0  0   1  5
6. Peter Ritmeester          0  0  0  0  0   0  6

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-0     1-5 3-1     1-4 3-2     1-3 0-3     1-2 1-3
2-5 3-2     2-4 3-0     2-3 3-2     2-6 3-0     3-5 3-0
3-4 3-2     3-6 3-0     5-6 3-1     4-5 3-1     4-6 3-0

Poule A2

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. René Poelwijk             0  1  1  1  1   4  2
2. Simon Knop                1  1  1  0  0   3  3
3. John Laan                 1  0  0  0  0   1  5
4. Remco de Bruin            0  0  0  0  0   0  6
5. Mihai Popa                0  0  0  1  1   2  4
6. Angelo Antonietti         1  1  1  1  1   5  1

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 2-3     1-5 3-1     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-1
2-5 3-1     2-4 3-1     2-3 3-2     2-6 2-3     3-5 0-3
3-4 3-0     3-6 1-3     5-6 0-3     4-5 1-3     4-6 0-3

Poule A3

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Robbert Huisman           1  0  1  0  0   2  5
2. Niels Kappers             1  1  0  1  1   4  1
3. Sylvia Witteveen          0  1  1  1  0   3  4
4. Gerard Happe              1  0  0  1  1   3  2
5. Imke Martens              0  1  1  0  1   3  3
6. Marleen Visser            0  0  0  0  0   0  6

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 2-3     1-4 3-0     1-3 0-3     1-2 1-3
2-5 3-0     2-4 3-0     2-3 2-3     2-6 3-2     3-5 0-3
3-4 1-3     3-6 3-1     5-6 3-1     4-5 3-1     4-6 3-2

Poule A4

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. John Uyleman              1  1  1  0  1   4  2
2. Edward van der Eijden     1  0  1  1  0   3  3
3. Bert Loosman              1  1  0  1  1   4  1
4. Riny Slagt                0  1  0  0  1   2  4
5. Nathalie van Lierop       0  0  0  1  0   1  6
6. Peter Brusik              0  0  1  0  0   1  5

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-0     1-5 3-2     1-4 3-0     1-3 0-3     1-2 3-0
2-5 3-0     2-4 2-3     2-3 3-2     2-6 3-1     3-5 3-0
3-4 3-0     3-6 3-2     5-6 0-3     4-5 1-3     4-6 3-1

Kwart finales:
Angelo Antonietti       - John Uyleman          -> John Uyleman
Gerard Happe            - Wim Weijland          -> Wim Weijland
Jan Taat                - Niels Kappers         -> Jan Taat
René Poelwijk           - Bert Loosman          -> Wim Weijland

Halve finales:
Jan Taat                - John Uyleman          -> Jan Taat
René Poelwijk           - Wim Weijland          -> Wim Weijland

Finale:
Jan Taat                - Wim Weijland          -> Wim Weijland

Clubkampioenschappen 2005 Voorrondes

 

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Robbert Huisman           1  1  1   3  1
2. Frederico Campanale       1  1  0   2  2
3. Marleen Visser            0  0  1   1  3
4. Roel de Vries             0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-0     
2-3 3-2         2-4 3-0         3-4 3-1     

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jan Taat                  X  1  1  1  1   4  1
2. Sylvia Witteveen          1  1  1  X  0   3  2
3. Vianda Stel               1  X  0  0  1   2  3
4. Jan de Laat               0  0  0  0  X   0  5
5. Ronald Hoogland           0  0  X  1  0   1  4

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-0     1-2 3-1   
3-4 3-0     2-4 3-0     2-3 3-1     4-5 1-3     3-5 3-0   

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Wim Weijland              X  1  1  1  1   4  1
2. Jurgen Veenker            1  1  1  X  0   3  2
3. Peter Ritmeester          1  X  0  0  1   2  3
4. Erwin Uitslag             0  0  0  1  X   1  4
5. Alex Hoetink              0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-0   
3-4 3-0     2-4 3-0     2-3 3-1     4-5 3-0     3-5 3-0   

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. René Poelwijk             X  1  1  1  1   4  1
2. Simon Knop                1  1  1  X  0   3  2
3. Onno Jaggi                1  X  0  0  1   2  3
4. Marijn vd Neut            0  0  0  1  X   1  4
5. Marc Romer                0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-1     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-1   
3-4 3-0     2-4 3-1     2-3 3-0     4-5 3-0     3-5 3-0   

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sander Scheffer           1  1  1   3  1
2. Bert Loosman              1  1  0   2  2
3. Marco Gallenkamp          0  0  1   1  3
4. Niels vd Neut             0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-0         1-2 3-2
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-1     

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. -                         
2. Peter Brusik              1  1  X   2  1
3. Remco de Bruin            0  X  1   0  3
4. Jasper Vreken             X  0  0   1  2

R1              R2              R3      
1-4             1-3             1-2 
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 2-3

Clubkampioenschappen 2005 Eindrondes

 

B kampioenschappen

Poule B1

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jasper Vreken             X  1  1  1  1   4  1
2. Remco de Bruin            1  1  1  X  0   3  2
3. Niels vd Neut             1  X  0  0  1   2  3
4. Erwin Uitslag             0  0  0  1  X   1  4
5. Marc Romer                0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 3-2   
3-4 3-2     2-4 3-1     2-3 3-0     4-5 3-0     3-5 3-0   

Poule B2

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Viande Stel               X  1  1  1  0   3  2
2. Marco Gallenkamp          1  1  1  X  1   4  1
3. Marijn vd Neut            1  X  0  0  1   2  3
4. Jan de Laat               0  0  0  1  X   1  4
5. Alex Hoetink              0  0  X  0  0   0  5

R1          R2          R3          R4          R5        
2-5 3-0     1-5 3-0     1-4 3-0     1-3 3-0     1-2 1-3   
3-4 3-0     2-4 3-1     2-3 3-0     4-5 3-1     3-5 3-0  

Poule B3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Peter Ritmeester          1  1  0   2  2
2. Onno Jaggi                1  1  1   3  1
3. Ronald Hoogland           0  0  1   1  3
4. Roel de Vries             0  0  0   0  4

R1              R2              R3      
1-4 3-0         1-3 3-1         1-2 2-3
2-3 3-0         2-4 3-0         3-4 3-1     

Tussenronde: Vianda/Peter/Remco -> Remco de Bruin

Halve finales:
Remco de Bruin          - Jasper Vreken         -> Remco de Bruin
Onno Jaggi              - Marco Gallenkamp      -> Onno Jaggi

Finale:
Onno Jaggi              - Remco de Bruin        -> Remco de Bruin

A kampioenschappen

Poule A1

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Robbert Huisman           1  1  1  1  0   4  3
2. René Poelwijk             1  1  0  1  0   4  1
3. Sander Scheffer           1  1  1  0  1   4  2
4. Marleen Visser            1  0  0  1  1   2  4
5. Jurgen Veenker            0  0  0  0  0   0  6
6. Sylvia Witteveen          0  0  1  0  0   1  5

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-1     1-5 3-0     1-4 3-1     1-3 3-2     1-2 1-3
2-5 3-0     2-4 3-1     2-3 2-3     2-6 3-0     3-5 3-1
3-4 3-0     3-6 3-0     5-6 1-3     4-5 3-2     4-6 3-2

Poule A2

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jan Taat                  1  1  1  1  1   5  1
2. Wim Weijland              0  1  1  0  0   2  4
3. Peter Brusik              0  0  0  0  1   0  6
4. Bert Loosman              1  0  0  0  0   1  5
5. Simon Knop                1  0  1  1  1   4  2
6. Frederico Campanale       0  1  0  1  1   3  3

R1          R2          R3          R4          R5     
1-6 3-0     1-5 3-2     1-4 3-0     1-3 3-1     1-2 3-0
2-5 1-3     2-4 3-1     2-3 3-0     2-6 2-3     3-5 2-3
3-4 2-3     3-6 1-3     5-6 3-1     4-5 1-3     4-6 0-3

Halve finales:
Jan Taat                - Sander Scheffer       -> Jan Taat
René Poelwijk           - Simon Knop            -> René Poelwijk

Finale:
Jan Taat                - René Poelwijk          -> Jan Taat

Clubkampioenschappen 2004 Voorrondes

 

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Arjo Rozeboom             X  1  1  1  1   4  1
2. Simin Knop                1  1  0  X  0   2  3
3. Frederico Campanale       1  X  1  0  1   3  2
4. Ronald Hoogland           0  0  0  1  X   1  4
5. Eric Hulshof              0  0  X  0  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
2-5    21-9   21-13                       2-0
3-4    21-19  21-18                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-8   21-16                       2-0     
2-4    21-8   21-15                       2-0     

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-17  21-14                       2-0     
2-3    21-18  19-21  17-21                1-2     

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-19  21-12                       2-0
4-5    21-16  21-18                       2-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-2   21-8                        2-0   
3-5    21-11  21-14                       2-0   

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Robbert Huisman           X  1  1  1  1   4  1
2. Sylvia Witteveen          1  1  0  X  0   2  3
3. Gerard Happé              1  X  1  0  1   3  2
4. Michiel v Werkhoven       0  0  0  1  X   1  4
5. Richard Kok               0  0  X  0  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
2-5    21-17  21-8                        2-0
3-4    21-10  21-12                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-8   21-8                        2-0     
2-4    21-9   21-16                       2-0     

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-10  21-9                        2-0     
2-3    20-22  14-21                       0-2

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-16  21-6                        2-0
4-5    13-21  21-13  21-18                2-1

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-14  21-16                       2-0   
3-5    21-11  21-14                       2-0   

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Wim Weijland              1  1  1   3  1
2. Riny Slagt                1  1  0   2  2
3. Sonja de Fockert          0  0  1   1  3
4. Sake vd Berg              0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-7   21-5                        2-0
2-3    21-8   21-11                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-12  21-15                       2-0     
2-4    21-10  21-18                       2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-11  21-13                       2-0
3-4    21-18  21-15                       2-0

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Jan Taat                  1  1  0   2  2
2. Oto Bossert               1  1  1   3  1
3. Marleen Visser            0  0  1   1  3
4. Erwin Uitslag             0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    23-21  21-6                        2-0
2-3    21-16  21-16                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    22-20  22-20                       2-0     
2-4    20-22  21-10  21-11                2-1

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-18  18-21  18-21                1-2
3-4    21-14  21-11                       2-0

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Wim Knaap                 1  1  1   3  1
2. Ayman Bayazid             1  1  0   2  2
3. Bas de Beer               0  0  0   0  4
4. Jitka Znamenackova        0  0  1   1  3

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-9   21-14                       2-0
2-3    21-16  21-18                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-19  21-17                       2-0     
2-4    21-16  21-17                       2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-8   19-21  21-13                2-1
3-4    18-21  22-20  16-21                1-2

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sander Scheffer           1  1  1   3  1
2. René Poelwijk             1  1  0   2  2
3. Marijn vd Neut            0  0  1   1  3
4. Niels vd Neut             0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-6   21-19                       2-0
2-3    21-14  21-13                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-14  21-19                       2-0     
2-4    21-16  21-17                       2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-14  21-17                       2-0
3-4    21-15  21-15                       2-0

Poule G

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Peter Brusik              1  1  0   2  2
2. Armen Hakobjan            1  1  1   3  1
3. Herman Tillema            0  0  0   1  3
4. Jasper Vreken             0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-19  21-13                       2-0
2-3    21-15  21-13                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-14  21-14                       2-0     
2-4    21-18  21-16                       2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    15-21  15-21                       0-2
3-4    21-11  21-11                       2-0

Poule H

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Niels Kappers             1  1  0   2  2
2. Paul Roest                1  1  1   3  1
3. Frieda de Fockert         0  0  0   1  3
4. Jan de Laat               0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-15  21-18                       2-0
2-3    21-19  21-14                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-10  21-18                       2-0     
2-4    21-11  21-8                        2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    15-21  21-12  13-21                1-2
3-4    21-10  23-21                       2-0

 


 

 

Clubkampioenschappen 2004 Eindrondes

 

 

B kampioenschappen

Poule B1

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Simnon Knop               X  1  1  0  1   3  1
2. Herman Tillema            1  1  1  X  0   3  2
3. Jan de Laat               0  X  0  1  1   2  4
4. Michiel v Werkhoven       1  0  0  1  X   2  3
5. Eric Hulshof              0  0  X  0  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
2-5    opgave Hulshof                     2-0
3-4    19-21  13-21                       0-2

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    opgave Hulshof                     2-0     
2-4    21-10  24-26  21-19                2-1

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-15  21-17                       2-0
2-3    21-18  21-19                       2-0

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    23-21  19-21  17-21                 1-2
4-5    opgave Hulshof                      2-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-13  21-13                       2-0
3-5    opgave Hulshof                     2-0

Poule B2

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Sylvia Witteveen          X  1  1  1  1   4  1
2. Frieda de Fockert         1  0  1  X  0   2  2
3. Jasper Vreeken            1  X  0  0  1   2  3
4. Ronald Hoogland           0  1  0  1  X   2  4
5. Richard Kok               0  0  X  0  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
2-5    19-21  21-12  21-12                2-1
3-4    21-17  21-18                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-17  21-11                       2-0     
2-4    21-10  24-26  19-21                1-2

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-12  21-12                       2-0
2-3    21-18  21-19                       2-0

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-10  19-21  21-12                2-1
4-5    21-18  21-18                       2-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-18  21-17                       2-0
3-5    21-16  21-12                       2-0

Poule B3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sonja de Fockert          1  1  1   3  1
2. Jitka Znamenackova        1  0  0   1  3
3. Niels vd Neut             0  0  0   0  4
4. Erwin Uitslag             0  1  1   2  2

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-14  21-19                       2-0
2-3    21-10  21-17                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    18-21  21-12  21-16                2-1
2-4    21-12  24-26  18-21                1-2

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    17-21  21-12  21-13                2-1
3-4    11-21  11-21                       0-2

Poule B4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Marleen Visser            1  1  1   3  1
2. Marijn vd Neut            0  1  0   1  4
3. Bas de Beer               1  0  0   1  3
4. Sake vd Berg              0  0  1   1  2

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-18  21-9                        2-0
2-3    18-21  19-21                       0-2

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    14-21  21-18  21-16                2-1     
2-4    21-11  15-21  21-17                2-1

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    22-20  21-19                       2-0
3-4    18-21  15-21                       0-2

Kwartfinales:
Simon Knop              - Frieda de Fockert     -> Simon Knop
Herman Tillema          - Sylvia Witteveen      -> Sylvia Witteveen
Sonja de Fockert        - Sake vd Berg          -> Sonja de Fockert
Erwin Uitslag           - Marleen Visser        -> Marleen Visser

Halve finales:
Simon Knop              - Sonja de Fockert      -> Simon Knop
Sylvia Witteveen        - Marleen Visser        -> Sylvia Witteveen

Finale:
Simon Knop              - Sylvia Witteveen      -> Simon Knop

A kampioenschappen

Poule A1

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Arjo Rozeboom             1  1  1   3  1
2. Armen Hakobjan            1  1  0   3  2
3. Niels Kappers             0  0  0   1  3
4. Gerard Happé              0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-15  21-9                        2-0
2-3    21-15  22-20                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-13  21-12                       2-0     
2-4    21-18  21-10                       2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-13  21-14                       2-0
3-4    opgave Happé                       2-0

Poule A2

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Robbert Huisman           1  1  0   2  1
2. Paul Roest                0  0  1   1  4
3. Peter Brusik              1  0  1   2  2
4. Frederico Campanale       0  1  0   0  3

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-10  21-10                       2-0
2-3    21-12  19-21  7-21                 1-2

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    23-21  21-14                       2-0     
2-4    18-21  21-18  19-21                1-2

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    17-21  16-21                       0-2
3-4    21-10  21-15                       2-0

Poule A3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Wim Weijland              1  1  1   3  1
2. Wim Knaap                 1  1  0   2  2
3. René Poelwijk             0  0  1   1  3
4. Jan Taat                  0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-12  17-21  21-16                2-1
2-3    21-14  21-16                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-7   21-14                       2-0     
2-4    18-21  21-8   21-15                2-1

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-11  21-18                       2-0
3-4    22-20  21-16                       2-0

Poule A4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Oto Bossert               1  1  0   2  2
2. Sander Scheffer           1  1  1   3  1
3. Ayman Bayazid             0  0  0   0  4
4. Riny Slagt                0  0  1   1  3

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    22-20  21-19                       2-0
2-3    21-19  22-20                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    16-21  21-19  21-14                2-1     
2-4    21-14  21-14                       2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-10  10-21  16-21                1-2
3-4    20-22  21-10  25-27                1-2

Kwartfinales:
Arjo Rozeboom           - Peter Brusik          -> Peter Brusik
Robbert Huisman         - Armen Hakobjan        -> Robbert Huisman
Wim Knaap               - Sander Scheffer       -> Wim Knaap
Wim Weijland            - Oto Bossert           -> Wim Weijland   

Halve finales:
Peter Brusik            - Wim Weijland          -> Wim Weijland
Wim Knaap               - Robbert Huisman       -> Wim Knaap

Finale:
Wim Knaap               - Wim Weijland          -> Wim Knaap

Clubkampioenschappen 2003 Voorrondes

 

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Arjo Rozeboom             1  1  1  1  1   5  1
2. Nathalie van Lierop       1  1  1  1  0   4  2
3. Sander Overdevest         1  1  0  0  1   3  3
4. Eric Hulshof              0  0  0  0  0   0  6
5. Erwin Uitslag             0  0  0  1  1   2  4
6. Michiel van Werkhoven     0  0  0  0  0   1  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    21-15  21-12                       2-0
2-5    21-13  21-11                       2-0
3-4    21-17  21-6                        2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-17  21-11                       2-0     
2-4    21-7   21-17                       2-0     
3-6    21-9   21-12                       2-0     

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-16  21-9                        2-0     
2-3    12-21  25-23  21-14                2-1     
5-6    21-14  21-11                       2-0     

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-12  21-14                       2-0
2-6    21-15  21-7                        2-0
4-5    14-21  21-13  18-21                1-2

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-13  21-13                       2-0   
3-5    21-11  21-14                       2-0   
4-6    20-22  21-23                       0-2   

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Robbert Huisman           1  1  1  1  1   5  1
2. René Poelwijk             1  0  1  1  0   3  4
3. Gerard Happé              1  1  0  0  1   3  2
4. Benoit Braguier           0  1  0  1  1   3  3
5. Hiddo Pronk               0  0  0  0  0   1  5
6. Ton Wessling              0  0  0  0  0   0  6

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    21-15  21-8                        2-0
2-5    21-8   21-8                        2-0
3-4    26-24  21-16                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-12  21-13                       2-0     
2-4    16-21  15-21                       0-2     
3-6    21-9   21-19                       2-0     

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-13  19-21  21-16                2-1     
2-3    22-20  22-20                       2-0
5-6    21-13  13-21  21-16                2-1

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-16  21-6                        2-0
2-6    22-20  21-15  21-16                2-1
4-5    21-15  21-16                       2-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-13  21-13                       2-0   
3-5    21-11  21-14                       2-0   
4-6    21-14  21-18                       2-0

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jan Taat                  1  1  1  1  1   5  1
2. Oto Bossert               1  1  1  1  0   4  2
3. Marco Gallenkamp          0  1  0  0  1   2  4
4. Jasper Vreken             1  0  0  1  1   3  3
5. Heidi Offermanns          0  0  0  0  0   0  6
6. Ronald Hoogland           0  0  1  0  0   1  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    21-11  21-16                       2-0
2-5    21-14  21-13                       2-0
3-4    18-21  14-21                       0-2

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-11  21-18                       2-0     
2-4    21-8   20-22  21-10                2-1
3-6    21-11  22-20                       2-0     

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-12  20-22  21-13                2-1
2-3    21-18  21-19                       2-0
5-6    18-21  13-21                       0-2     

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-12  21-11                       2-0
2-6    21-18  21-5                        2-0
4-5    22-20  21-16                       2-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-13  21-13                       2-0   
3-5    21-11  21-14                       2-0   
4-6    21-16  21-16                       2-0

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. John Laan                 1  1  1  1  1   5  1 
2. Simon Knop                1  1  1  1  0   4  2 
3. Bas de Beer               0  1  0  0  1   2  3 
4. Mark Einerhand            0  0  0  1  1   2  4 
5. Jitka Znamenackova        0  0  1  0  1   2  5 
6. Richard Kok               0  0  0  0  0   0  6 

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    21-10  21-8                        2-0
2-5    21-13  21-12                       2-0
3-4    21-17  21-14                       2-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-11  21-12                       2-0     
2-4    21-15  21-13                       2-0     
3-6    21-16  21-16                       2-0     

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-12  21-14                       2-0     
2-3    21-16  21-17                       2-0
5-6    21-8   21-10                       2-0     

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-6   23-21                       2-0
2-6    21-14  21-12                       2-0
4-5    21-17  22-20                       2-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    22-20  20-22  21-13                2-1
3-5    21-17  17-21  18-21                1-2   
4-6    22-20  23-21                       2-0

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Armen Hakobjan            1  1  1  1  1   5  1
2. Wim Knaap                 1  1  1  1  0   4  2
3. Jakob van Gorkum          0  1  0  0  1   2  4
4. Vianda Stel               1  0  0  1  1   3  3
5. Jan de Laat               0  0  1  0  0   1  5
6. Pieter Verweij            0  0  0  0  0   0  6

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    21-10  21-6                        2-0
2-5    21-5   21-10                       2-0
3-4    15-21  21-10  17-21                1-2

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-10  21-16                       2-0     
2-4    21-15  20-22  21-19                2-1
3-6    21-9   21-18                       2-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    20-22  21-10  21-19                2-1
2-3    21-10  21-9                        2-0
5-6    21-12  22-20                       2-0     

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    22-20  21-16                       2-0
2-6    21-10  21-11                       2-0
4-5    14-21  21-13  21-18                2-1

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-13  13-21  21-18                2-1   
3-5    21-11  21-14                       2-0   
4-6    21-16  21-8                        2-0

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Niels Kappers             x  1  1  1  1   4  1
2. Peter Brusik              1  1  1  x  0   3  2
3. Marijn vd Neut            0  x  0  0  1   1  4
4. Ingrid van Enckevort      1  0  0  1  x   2  3
5. Niels vd Neut             0  0  x  0  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    
2-5    21-9   21-11                       2-0
3-4    17-21  18-21                       0-2

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    21-12  21-13                       2-0     
2-4    21-17  21-5                        2-0     
3-6

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    21-12  21-16                       2-0     
2-3    21-10  21-15                       2-0
5-6

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    21-13  14-21  21-8                 2-1
2-6
4-5    21-11  21-16                       2-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    21-13  21-19                       2-0   
3-5    21-14  21-15                       2-0   
4-6

 


 

 

Clubkampioenschappen 2003 Eindrondes

 

 

B kampioenschappen

Tussenronde:
Richard Kok             - Pieter Verweij        -> Richard Kok

8e finale:
Marijn vd Neut          - Heidi Offermans       -> Marijn vd Neut
Michiel van Werkhoven   - Ronald Hoogland       -> Ronald Hoogland
Mark Einerhand (opgave) - Eric Hulshof          -> Eric Hulshof
René Poelwijk           - Jan de Laat           -> René Poelwijk
Marco Gallenkamp        - Ton Wessling          -> Marco Gallenkamp
Erwin Uitslag           - Niels vd Neut         -> Niels vd Neut
Jakob van Gorkum        - Richard Kok           -> Jakob van Gorkum
Hiddo Pronk             - Jitka Znamenackova    -> Jitka Znamenackova

Kwartfinales:
Marijn vd Neut          - Ronald Hoogland       -> Ronald Hoogland
Eric Hulshof            - René Poelwijk         -> René Poelwijk
Marco Gallenkamp        - Niels vd Neut         -> Marco Gallenkamp
Jakob van Gorkum        - Jitka Znamenackova    -> Jitka Znamenackova

Halve finales:
Ronald Hoogland         - René Poelwijk         -> René Poelwijk
Marco Gallenkamp        - Jitka Znamenackova    -> Marco Gallenkamp

Finale:
René Poelwijk           - Marco Gallenkamp      -> René Poelwijk

A kampioenschappen

Tussenronde:
Ingrid van Enckevort    - Jasper Vreken         -> Jasper Vreken
Bas de Beer             - Vianda Stel           -> Vianda Stel

8e finale:
Arjo Rozeboom           - Jasper Vreken         -> Arjo Rozeboom
Peter Brusik            - Simon Knop            -> Peter Brusik
Jan Taat                - Sander Overdevest     -> Jan Taat
Armen Hakobjan          - Benoit Braguier       -> Armen Hakobjan
John Laan               - Gerard Happé          -> John Laan
Niels Kappers           - Nathalie van Lierop   -> Niels Kappers
Robbert Huisman         - Vianda Stel           -> Robbert Huisman
Wim Knaap               - Oto Bossert           -> Oto Bossert

Kwartfinales:
Arjo Rozeboom           - Peter Brusik          -> Arjo Rozeboom
Jan Taat                - Armen Hakobjan        -> Jan Taat
John Laan               - Niels Kappers         -> John Laan
Robbert Huisman         - Oto Bossert           -> Robbert Huisman

Halve finales:
Arjo Rozeboom           - Jan Taat              -> Arjo Rozeboom
John Laan               - Robbert Huisman       -> John Laan

Finale:
John Laan               - Arjo Rozeboom         -> John Laan

Clubkampioenschappen 2002 Voorrondes

 

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jan Taat                   1  1  1  1  1   5  1
2. Oto Bossert                1  1  1  1  0   4  2
3. Riny Slagt                 1  0  1  0  1   3  3
4. Marijn vd Neut             0  1  0  1  0   2  4
5. Willemijn Kits             0  0  0  0  1   1  5
6. Sake vd Berg               0  0  0  0  0   0  6

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    11-4   12-10  11-4                 3-0
2-4    11-7   8-11   11-8   11-7          3-1
3-5    11-4   11-9   11-8                 3-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    11-4   11-7   11-6                 3-0
2-3    11-4   11-8   10-12  11-7          3-1
4-6    10-12  5-11   13-11  14-12  11-6   3-2

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    11-3   11-3   11-9                 3-0
2-5    11-9   11-9   11-9                 3-0
3-6    2-11   11-7   11-7   11-6          3-1

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    11-9   11-5   8-11   11-5          3-1
4-5    11-8   11-7   9-11   11-13  11-5   3-2
2-6    11-9   11-9   9-11   11-9          3-1

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    7-11   11-6   12-14  11-8   11-5   3-2
3-4    11-7   11-8   11-8   11-7          3-0
5-6    11-4   9-11   11-8   7-11   12-10  3-2

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Arjo Rozeboom              1  1  1  1  1   5  1
2. Armen Hakobjan             1  1  1  1  0   4  2
3. Peter de Ronde             1  0  1  0  0   2  4
4. Adrian Verrusio            0  1  0  1  1   3  3
5. Yung Yang Hu               0  0  0  0  0   0  6
6. Jasper Vreken              0  0  0  0  1   1  5

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    11-5   11-9   11-5                 3-0
2-4    12-10  11-8   11-7                 3-0
3-5    11-8   11-7   11-4                 3-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    11-5   11-0   11-6                 3-0
2-3    11-8   11-9   12-10                3-0
4-6    11-8   11-8   15-13                3-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    11-3   11-3   11-9                 3-0
2-5    9-11   11-3   11-9   11-5          3-1
3-6    11-8   11-9   8-11   12-10         3-1

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    11-9   11-5   11-8                 3-0
4-5    11-9   11-6   11-9                 3-0
2-6    11-9   11-9   9-11   11-9          3-1

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    11-7   11-6   12-10                3-0
3-4    7-11   8-11   5-11                 0-3
5-6    8-11   9-11   5-11                 0-3

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Wim Weijland               1  1  1  0  1   4  2
2. Ayman Bayazid              1  0  1  1  0   3  3
3. Benoit Braguier            1  1  1  1  1   5  1
4. Jakob van Gorkum           0  1  0  0  0   1  5
5. Marco Gallenkamp           0  0  0  1  1   2  4
6. Michiel van Werkhoven      0  0  0  0  0   0  6

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    11-1   11-4   11-4                 3-0
2-4    11-4   11-4   11-7                 3-0
3-5    11-9   11-8   11-8                 3-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    11-4   12-10  11-5                 3-0
2-3    11-9   8-12   9-11   11-9   10-12  2-3
4-6    11-8   7-11   6-11   11-7   11-9   3-2

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    11-1   11-3   13-11                3-0
2-5    12-10  8-11   11-7   11-7          3-1
3-6    11-5   9-11   11-7   11-6          3-1

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    11-6   8-11   3-11   9-11          1-3
4-5    11-7   7-11   11-7   7-11   7-11   2-3
2-6    11-7   11-3   11-4                 3-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    12-14  11-6   11-8   12-10         3-1
3-4    11-8   8-11   11-8   11-8          3-1
5-6    11-4   9-11   11-8   7-11   11-5   3-2

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 tot no
1. René Poelwijk              1  x  1  1  1  1  0   4  2
2. Niels Kappers              1  1  1  x  1  x  1   5  1
3. Martijn Botermans          x  x  1  1  0  0  1   3  3
4. Vianda Stel                x  1  0  1  0  x  0   2  4
5. Mark Einerhand (niet opgekomen)
6. Niels vd Neut              0  0  0  0  x  1  x   1  5
7. Richard Kok                0  0  0  0  x  0  x   0  6

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-7    11-2   11-7   11-5                 3-0
2-6    11-5   11-1   11-7                 3-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
2-7    11-5   11-5   11-4                 3-0
4-6    11-7   11-7   11-8                 3-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    11-9   11-3   11-4                 3-0
2-4    11-7   11-6   13-11                3-0
3-7    11-5   11-5   11-8                 3-0

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
3-6    11-1   11-5   11-1                 3-0
4-7    11-8   11-5   11-2                 3-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    11-4   11-5   11-8                 3-0
2-3    11-8   11-9   10-12  11-9          3-1

R6     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    11-7   11-8   11-6                 3-0
6-7    11-8   11-6   11-3                 3-0

R7     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    8-11   7-11   11-6   9-11          1-3
3-4    8-11   11-8   9-11   11-9   11-9   3-2

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Peter Brusik               1  1  1  1  1   5  1
2. Dennis Romer               0  1  1  1  0   3  2
3. Nathalie van Lierop        1  0  1  0  1   3  3
4. Gerard Happé               1  1  0  0  0   2  5
5. Herman Tillema             0  0  0  1  1   1  4
6. Jan de Laat                0  0  0  0  0   0  6

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    11-5   11-5   11-7                 3-0
2-4    11-5   7-11   7-11   8-11          1-3
3-5    11-4   11-9   11-8                 3-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    11-4   11-4   11-4                 3-0
2-3    11-5   4-11   8-11   12-10  11-8   3-2
4-6    11-5   11-5   11-5                 3-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    11-8   11-9   9-11   11-7          3-1
2-5    11-9   11-3   11-6                 3-0
3-6    11-9   11-4   11-4                 3-0

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    9-11   11-9   7-11   12-10  11-5   3-2
4-5    11-9   8-11   9-11   11-7   8-11   2-3
2-6    11-4   11-4   7-11   12-10         3-1

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    11-7   11-6   11-5                 3-0
3-4    11-9   11-4   11-7                 3-0
5-6    11-4   9-11   11-8   11-7          3-1

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Wim Knaap                  1  1  1  1  1   5  1
2. John Laan                  1  1  1  1  0   4  2
3. Sylvia Witteveen           1  0  1  0  1   3  3
4. Sonny Dimaculangan         0  1  0  1  0   2  4
5. Erwin Uitslag              0  0  0  0  1   1  5
6. Hiddo Pronk                0  0  0  0  0   0  6

R1     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-6    11-6   11-9   11-8                 3-0
2-4    11-6   13-11  11-6                 3-0
3-5    11-6   11-6   11-9                 3-0

R2     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-5    11-4   11-5   11-3                 3-0
2-3    11-6   11-7   11-9                 3-0
4-6    11-3   11-9   11-5                 3-0

R3     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-4    13-11  11-1   11-7                 3-0
2-5    11-8   11-5   11-4                 3-0
3-6    11-4   11-9   11-6                 3-0

R4     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-3    11-9   11-13  11-9   11-8          3-1
4-5    11-8   11-7   11-1                 3-0
2-6    11-7   11-3   11-3                 3-0

R5     game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 uitslag
1-2    11-7   8-11   11-9   12-10         3-1
3-4    8-11   9-11   11-9   12-10  11-6   3-2
5-6    11-8   11-6   3-11   11-6          3-1

 


 

 

Clubkampioenschappen 2002 Eindrondes

 

 

B kampioenschappen

Tussenronde:
Michiel van Werkhoven   - Sake vd Berg          -> Michiel van Werkhoven
Richard Kok             - Yung Yang Hu          -> Yung Yang Hu

8e finale:
Sonny Dimaculangan      - Michiel van Werkhoven -> Sonny Dimaculangan
Jakob van Gorkum        - Willemijn Kits        -> Jakob van Gorkum
Peter de Ronde          - Gerard Happé (opgave) -> Peter de Ronde
Hiddo Pronk             - Vianda Stel           -> Vianda Stel
Marco Gallenkamp        - Jan de Laat           -> Marco Gallenkamp
Erwin Uitslag           - Marijn vd Neut        -> Marijn vd Neut
Jasper Vreken           - Niels vd Neut         -> Jasper Vreken
Yung Yang Hu            - Herman Tillema        -> Herman Tillema

Kwartfinales:
Sonny Dimaculangan      - Jakob van Gorkum      -> Jakob van Gorkum
Peter de Ronde (opgave) - Vianda Stel           -> Vianda Stel
Marco Gallenkamp        - Marijn vd Neut        -> Marijn vd Neut
Jasper Vreken           - Herman Tillema        -> Herman Tillema

Halve finales:
Vianda Stel             - Jakob van Gorkum      -> Jakob van Gorkum
Marijn vd Neut          - Herman Tillema        -> Herman Tillema

Finale:
Herman Tillema          - Jakob van Gorkum      -> Jakob van Gorkum

A kampioenschappen

Tussenronde:
Ayman Bayazid           - Nathalie van Lierop   -> Ayman Bayazid
Sylvia Witteveen        - Martijn Botermans     -> Sylvia Witteveen

8e finale:
Jan Taat                - Ayman Bayazid         -> Jan Taat
René Poelwijk           - John Laan             -> René Poelwijk
Peter Brusik            - Armen Hakobjan        -> Peter Brusik
Riny Slagt              - Benoit Braguier       -> Benoit Braguier
Niels Kappers           - Adrian Verrusio       -> Niels Kappers
Oto Bossert             - Wim Knaap             -> Wim Knaap
Dennis Romer            - Wim Weijland          -> Wim Weijland
Sylvia Witteveen        - Arjo Rozeboom         -> Arjo Rozeboom

Kwartfinales:
Jan Taat                - René Poelwijk         -> René Poelwijk
Peter Brusik            - Benoit Braguier       -> Peter Brusik
Niels Kappers           - Wim Knaap             -> Niels Kappers
Wim Weijland            - Arjo Rozeboom         -> Arjo Rozeboom

Halve finales:
René Poelwijk           - Peter Brusik          -> Peter Brusik
Niels Kappers           - Arjo Rozeboom         -> Arjo Rozeboom

Finale:
Peter Brusik            - Arjo Rozeboom         -> Arjo Rozeboom

Clubkampioenschappen 2001 Voorrondes

 

Poule A

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jan Taat                   1  1  1  1  x   4  1
2. Armen Hakobjan             1  x  1  0  1   3  2
3. Nathalie van Lierop        x  1  0  1  0   2  3
4. Richard Kok                0  0  x  0  1   1  4
5. Daniëlle Soester           0  0  0  x  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-5    21-9   21-10         2-0
2-4    21-9   21-9          2-0
3 vrij

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-16  21-9          2-0
3-5    21-3   21-11         2-0
2 vrij

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-15  21-11         2-0
2-5    21-5   21-16         2-0
4 vrij

R4     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    21-16  21-11         2-0
3-4    21-10  21-10         2-0
5 vrij

R5     game 1 game 2 game 3 uitslag
2-3    21-19  21-12         2-0
4-5    21-10  21-17         2-0
1 vrij

Poule B

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Wim Weijland               1  1  1  1  x   4  1
2. Riny Slagt                 1  x  1  0  1   3  2
3. Marco Gallenkamp           x  1  0  1  0   2  3
4. Pieter Verweij             0  0  x  0  0   0  5
5. Aart-Wim Werkman           0  0  0  x  1   1  4

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-5    21-3   21-15         2-0
2-4    21-11  21-7          2-0
3 vrij

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-4   21-3          2-0
3-5    23-21  21-10         2-0
2 vrij

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-11  21-4          2-0
2-5    21-16  21-16         2-0
4 vrij

R4     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    21-6   21-12         2-0
3-4    21-3   21-19         2-0
5 vrij

R5     game 1 game 2 game 3 uitslag
2-3    21-8   21-14         2-0
4-5    9-21   12-21         0-2
1 vrij

Poule C

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Arjo Rozeboom              1  1  1  1  x   4  1
2. Gerard Happé               1  x  1  0  1   3  2
3. Jacob van Gorkum           x  1  0  1  0   2  3
4. Niels vd Neut              0  0  x  0  1   1  4
5. Jasper Vreken              0  0  0  x  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-5    21-7   21-5          2-0
2-4    21-9   21-11         2-0
3 vrij

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-14  21-5          2-0
3-5    21-14  21-9          2-0
2 vrij

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-7   21-10         2-0
2-5    21-5   21-7          2-0
4 vrij

R4     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    19-21  21-13  21-13  2-1
3-4    21-15  21-12         2-0
5 vrij

R5     game 1 game 2 game 3 uitslag
2-3    21-19  21-12         2-0
4-5    21-9   21-10         2-0
1 vrij

Poule D

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Robbert Huisman            1  1  1  1  x   4  1
2. Oto Bossert                1  x  1  0  0   2  3
3. Vianda Stel                x  1  0  1  1   3  2
4. Erwin Uitslag              0  0  x  0  1   1  4
5. Hannes vd Pol              0  0  0  x  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-5    21-7   21-10         2-0
2-4    21-9   21-18         2-0
3 vrij

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-19  21-11         2-0
3-5    21-10  21-13         2-0
2 vrij

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-18  21-16         2-0
2-5    21-8   21-10         2-0
4 vrij

R4     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    21-16  21-16         2-0
3-4    21-16  21-9          2-0
5 vrij

R5     game 1 game 2 game 3 uitslag
2-3    21-19  19-21  24-22  1-2
4-5    21-9   21-10         2-0
1 vrij

Poule E

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Sander Scheffer            1  1  1   3  1
2. Dennis Romer               1  1  0   2  2
3. Martine Witteveen          0  0  1   1  3
4. Ronald Hoogland            0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-7   21-17         2-0
2-3    21-9   21-18         2-0

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-6   23-21         2-0
2-4    21-11  21-14         2-0

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    21-18  21-18         2-0
3-4    14-21  21-13  22-20  2-1

Poule F

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. René Poelwijk              1  1  1   3  1
2. Jurgen Veenker             1  1  0   2  2
3. Bas de Beer                0  0  1   1  3
4. Marijn vd Neut             0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-15  20-22  21-6   2-1
2-3    21-17  19-21  21-7   2-1

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-14  21-10         2-0
2-4    21-15  21-15         2-0

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    15-21  21-15  21-16  2-1
3-4    21-15  21-13         2-0

 


 

 

Clubkampioenschappen 2001 Eindrondes

 

 

Poule B1

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Nathalie van Lierop        1  1  1   3  1
2. Ronald Hoogland            1  1  0   2  2
3. Niels vd Neut              0  0  1   1  3
4. Daniëlle Soester           0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-9   21-5          2-0
2-3    21-18  21-10         2-0

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-10  21-12         2-0
2-4    21-10  21-3          2-0

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    21-13  21-13         2-0
3-4    21-15  21-13         2-0

Poule B2

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Marco Gallenkamp           1  0  0   1  3
2. Marijn vd Neut             1  1  1   3  1
3. Erwin Uitslag              0  1  1   2  2
4. Pieter Verweij             0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-1   21-4          2-0
2-3    15-21  21-14  21-15  2-1

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    14-21  20-22         0-2
2-4    21-15  18-21  21-13  2-1

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    19-21  21-19  19-21  1-2
3-4    21-10  21-10         2-0

Poule B3

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Oto Bossert                1  1  1   3  1
2. Bas de Beer                1  1  0   2  2
3. Aart-Wim Werkman           0  0  1   1  3
4. Hannes vd Pol              0  0  0   0  4

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-12  21-19         2-0
2-3    21-18  17-21  21-12  2-1

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    22-20  21-19         2-0
2-4    21-15  21-14         2-0

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    19-21  21-19  21-19  2-1
3-4    21-19  21-6          2-0

Poule B4

Naam                         r1 r2 r3 tot no
1. Jakob van Gorkum           1  1  1   3  1
2. Martine Witteveen          0  0  0   0  4
3. Richard Kok                1  0  1   2  2
4. Jasper Vreken              0  1  0   1  3

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-7   21-15         2-0
2-3    18-21  21-19  17-21  1-2

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    21-6   21-6          2-0
2-4    19-21  18-21         0-2

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    21-12  21-15         2-0
3-4    21-17  21-15         2-0

Halve finales
Oto Bossert         - Marijn vd Neut   2-0
Nathalie van Lierop - Jakob van Gorkum 0-2

Finale
Oto Bossert         - Jakob van Gorkum 2-0

Poule A1

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Jan Taat                   1  1  1  1  x   4  1
2.
3. Sander Scheffer            1  x  1  0  1   3  2
4. Jurgen Veenker             x  1  0  1  0   2  3
5. Gerard Happé               0  0  x  0  1   1  4
6. Riny Slagt                 0  0  0  x  0   0  5

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-6    28-26  25-27  21-13  2-1
3-5    21-18  21-16         2-0

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-5    21-10  21-12         2-0
4-6    20-22  21-10  21-19  2-1

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-6   21-18         2-0
3-6    21-18  21-13         2-0

R4     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    18-21  21-18  21-11  2-1
4-5    22-20  21-16         2-0

R5     game 1 game 2 game 3 uitslag
3-4    21-19  21-18         2-0
5-6    21-19  22-20         2-0

Naam                         r1 r2 r3 r4 r5 tot no
1. Wim Weijland               1  1  1  0  0   3  3
2. Arjo Rozeboom              1  1  1  1  1   5  1
3. René Poelwijik             1  0  1  1  1   4  2
4. Dennis Romer               0  1  0  1  0   2  3
5. Vianda Stel                0  0  0  0  0   0  5
6. Armen Hakobjan             0  0  0  0  1   1  4

R1     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-6    21-11  21-16         2-0
2-4    19-21  21-18  21-17  2-1
3-5    21-12  24-22         2-0

R2     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-5    21-7   21-8          2-0
2-3    21-14  21-15         2-0
4-6    24-22  21-18         2-1

R3     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-4    21-14  21-19         2-0
2-5    21-13  21-14         2-0
3-6    21-8   24-26  21-14  2-0

R4     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-3    17-21  16-21         0-2
4-5    21-18  21-10         2-0
2-6    21-15  21-8          2-0

R5     game 1 game 2 game 3 uitslag
1-2    15-21  21-16  20-22  1-2
3-4    19-21  21-10  21-8   2-1
5-6    18-21  18-21         0-2

Halve finales
Arjo Rozeboom - Sander Scheffer   1-2
Jan Taat      - René Poelwijk     2-0

Finale
Jan Taat      - Sander Scheffer   3-0

Clubkampioenschappen 2000


Voorrondes A-kampioenschappen B-kampioenschappen


Voorrondes

 

Poule 1

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal Eindstand
Jan Taat 1 1 1 3 1
Remco de Bruin 1 1 0 2 2
Jakob van Gorkum 0 0 1 1 3
Ashimi Shugyo 0 0 0 0 4

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-1
2-3 2-1 2-4 2-1 3-4 2-0

 


 

 

Poule 2

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal Eindstand
Wim Weijland 1 1 1 3 1
Onno Determann 1 1 0 2 2
Vianda Stel 0 0 1 1 3
Hiddo 0 0 0 0 4

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-0
2-3 2-0 2-4 2-0 3-4 2-0

 


 

 

Poule 3

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal Eindstand
Sander Scheffer 1 1 1 3 1
Sander Overdevest 1 1 0 2 2
Ronald Hoogland 0 0 1 1 3
Daniëlle Soester 0 0 0 0 4

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-0
2-3 2-0 2-4 2-0 3-4 2-0

 


 

 

Poule 4

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal Eindstand
Gerard Happé 1 1 1 3 1
Ayman Bayazid 1 1 0 2 2
Marijn vd Neut 0 0 1 1 3
Heide Offermans 0 0 0 0 4

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-0
2-3 2-0 2-4 2-0 3-4 2-1

 


 

 

Poule 5

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal Eindstand
Dennis Römer 1 1 1 3 1
Oto Bossert 1 1 0 2 2
Jan de Laat 0 0 1 1 3
Eric Hulshof 0 0 0 0 4

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-0
2-3 2-0 2-4 2-0 3-4 2-1

 


 

 

Poule 6

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal Eindstand
Peter Brusik 1 1 1 3 1
Jürgen Veenker 1 1 0 2 2
Erwin Uitslag 0 0 1 1 3
Niels vd Neut 0 0 0 0 4

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-0
2-3 2-0 2-4 2-0 3-4 2-0

 


A kampioenschappen

 

Poule A1

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Totaal Eindstand
Jan Taat 1 1 1 1 0 4 2
Sander Scheffer 1 1 1 1 1 5 1
Dennis Römer 0 0 1 0 0 1 6
Jürgen Veenker 0 0 0 1 1 2 4
Ayman Bayazid 1 0 0 0 0 1 5
Onno Determann 0 1 0 0 1 2 3

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5
1-6 2-0 1-5 2-1 1-4 2-1 1-3 2-1 1-2 1-2
2-4 2-0 2-3 2-0 2-5 2-0 4-5 2-0 3-4 0-2
3-5 0-2 4-6 1-2 3-6 2-1 2-6 2-0 5-6 0-2

 


 

 

Poule A2

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Totaal Eindstand
Wim Weijland 1 1 1 0 0 3 2
Gerard Happé 0 0 0 0 1 1 6
Peter Brusik 1 1 1 1 1 5 1
Oto Bossert 1 0 0 1 0 2 4
Sander Overdevest 0 0 1 0 1 2 5
Remco de Bruin 0 1 0 1 0 2 3

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5
1-6 2-0 1-5 2-0 1-4 2-0 1-3 0-2 1-2 0-2
2-4 0-2 2-3 0-2 2-5 0-2 4-5 2-0 3-4 2-0
3-5 2-0 4-6 2-0 3-6 2-0 2-6 1-2 5-6 2-0

 


 

 

Halve Finales

 

Jan Taat Peter Brusik 2-0
Wim Weijland Sander Scheffer 2-1

3/4 Plaats

Sander Scheffer Peter Brusik 2-0

Finale

Jan Taat Wim Weijland 3-1

 


B kampioenschappen

 

Poule B1

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Totaal Eindstand
Jakob van Gorkum 1 1 1 1 1 5 1
Ronald Hoogland 1 1 1 1 0 4 2
Jan de Laat 1 0 1 0 0 2 4
Niels vd Neut 0 1 0 0 1 2 3
Heidi Offermans 0 0 0 1 1 2 5
Hiddo 0 0 0 0 0 0 6

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5
1-6 2-0 1-5 2-0 1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-1
2-4 2-1 2-3 2-0 2-5 2-1 4-5 2-0 3-4 0-2
3-5 2-1 4-6 2-0 3-6 2-0 2-6 2-0 5-6 2-0

 


 

 

Poule B2

 

Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Totaal Eindstand
Vianda Stel 1 1 1 1 1 5 1
Marijn vd Neut 1 1 1 1 0 4 2
Erwin Uitslag 1 0 1 0 0 2 4
Eric Hulshof 0 1 0 0 1 2 3
Daniëlle Soester 0 0 0 1 0 1 5
Ashimi Shugyo 0 0 0 0 1 1 6

 

 

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5
1-6 2-0 1-5 2-0 1-4 2-0 1-3 2-0 1-2 2-0
2-4 2-0 2-3 2-0 2-5 2-0 4-5 0-2 3-4 1-2
3-5 2-0 4-6 2-1 3-6 2-1 2-6 2-0 5-6 1-2

 


 

 

Halve Finales

 

Vianda Stel Ronald Hoogland 2-0
Jakob van Gorkum Marijn vd Neut 2-0

Finale

 

Jakob van Gorkum Vianda Stel 2-1