Competitie voorjaar 2019

Teamindeling/percentages voorjaar 2019
Eindstanden voorjaar 2019

Teamindeling/Percentages voorjaar 2019

 US 1 1e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 22-04-2019)
  3220992  T.J. Dekkers (Tycho)              US 1                      18  16   89%
  3588120  J.P. Hendriks (Jeroen)            US 1                      27  15   56%
  3623611  J. Kahn (Jonah)                   US 1                       6   3   50%
  3331395  D. Kret (Dylan)                   US 1                      21   9   43%
  3489279  J.P. Montanus (Jean Paul)         US 1                      15   6   40%

 US 2 2e divisie - Poule B (laatst gewijzigd op 22-04-2019)
  3974101  D. Plett (Dylan)                  US 2                      21  10   48%
  3144390  P. Danes (Pieter)                 US 2                      20   7   35%
  3232915  J.S. Prinzen (Jos)                US 2                      24   8   33%
  2614326  A. Visser (Arco)                  US 2                      18   3   17%

 US 3 3e divisie - Poule C (laatst gewijzigd op 22-04-2019)
  3435775  H. Geluk (Han)                    US 3                      24  16   67%
  2404365  R. Huisman (Robbert)              US 3                      18  11   61%
  3088308  G. van Oorschot (Gilles)          US 3                      17   7   41%
  3565627  E. Bos (Esther)                   US 3                      27   5   19%

US 4 
  Poule
  4153910  S. Duis (Sandor)                  US 4                       9   5   56%
  1700792  S. Scheffer (Sander)              US 4                      17   9   53%
  3308211  R. Strik (Rianne)                 US 4                      15   6   40%
  3862037  B. Jonker (Berend)                US 4                       9   3   33%
  3238563  M. de Jeu (Merit)                 US 4                       3   1   33%
  
  Promotie poule
  3862037  B. Jonker (Berend)                US 4                       9   6   67%
  3308211  R. Strik (Rianne)                 US 4                       6   4   67%
  1700792  S. Scheffer (Sander)              US 4                       6   4   67%
  4153910  S. Duis (Sandor)                  US 4                       3   0    0%
  3238563  M. de Jeu (Merit)                 US 4                       3   0    0%

US 5 
  3950717  P. Rhebergen (Paul)               US 5                      27  22   81%
  3801146  M. Besseling (Matthijs)           US 5                      24  18   75%
  3643409  K. Geluk (Kees)                   US 5                      15   9   60%
  2974881  J. Rhebergen (Jelle)              US 5                       9   4   44%
  3586437  P. Zijlstra (Pieterjan)           US 5                      15   5   33%

US 6 
  3123336  S. Witteveen (Sylvia)             US 6                      15  11   73%
  3456488  N. Kappers (Niels)                US 6                       6   4   67%
  1700776  R. Slagt (Riny)                   US 6                      18   8   44%
  2940222  J. Veenker (Jurgen)               US 6                      24   9   38%
  3081186  F.O. Bossert (Oto)                US 6                      27   5   19%

US 7 
  2650495  M. Popa (Mihai)                   US 7                       9   8   89%
  2764587  C. van Brummelen (Charles)        US 7                      27  20   74%
  2764286  M. Botermans (Martijn)            US 7                      21  11   52%
  2882432  A. Kreike (Arjen)                 US 7                      24   5   21%

US 8 
  3735905  M.P.M. van der Linde (Melle)      US 8                      26  22   85%
  3832105  M.J. Rensink (Max)                US 8                      19  14   74%
  3389576  J. van de Velde (Jacob)           US 8                      17   8   47%
  3724077  T.S. van Hettema (Simme)          US 8                      23   5   22%

US 9 
  2911663  M.P.W. Einerhand (Mark)           US 9                      27  19   70%
  3454062  J. Vreken (Jasper)                US 9                      18  11   61%
  3629201  T. Kramer (Tim)                   US 9                      15   8   53%
  2638532  J. de Laat (Jan)                  US 9                      24   7   29%
  2849337  N. van de Neut (Niels)            US 9                       3   0    0%

US 10
  3410783  R. Kok (Richard)                  US 10                     27  19   70%
  2582634  M. van de Neut (Marijn)           US 10                     12   6   50%
  3790468  R. van Es (Rosalie)               US 10                     30  11   37%
  2556811  E. Uitslag (Erwin)                US 10                     21   2   10%

US 11
  3411454  H. Danes (Harry)                  US 11                     18  13   72%
  3629235  J. Hekman (Joost)                 US 11                     12   7   58%
  3608116  M. Bruyneel (Mark)                US 11                     18   9   50%
  0366579  A. van Gelderen (Amos)            US 11                     21  10   48%
  0208608  B. de Roovere (Boudewijn)         US 11                     21   7   33%

US 12
  4181094  A. Jeihala (Aliaksandr)           US 12                     24  16   67%
  4121557  A. Elsergani (Abdu)               US 12                     24  11   46%
  4150085  M. Eltayeb (Mohammad)             US 12                     21   9   43%
  3751888  D. Perdok (Diederik)              US 12                     21   9   43%

US 13
  3637898  M. R�mer (Marc)                   US 13                     15   9   60%
  3977434  I. Silva (Israel)                 US 13                     18  10   56%
  4105967  T. Meijer (Thomas)                US 13                     21   7   33%
  4179348  A. Dekkers (Anton)                US 13                     18   4   22%
  4105975  T. de Jong (Tim)                  US 13                     15   1    7%

Eindstanden competitie voorjaar 2019

US 1 (Heren 1e divisie - Poule B)
  Tempo-Team 3              10 - 57
  US 1                      10 - 56
  Scylla 2                  10 - 55
  Hilversum 2               10 - 50
  AutoJ.deGooijer/SKF 1     10 - 49
  Tempo-Team 2              10 - 33

US 2 (Heren 2e divisie - Poule B)
  Pecos 1                   10 - 66
  deBoer Taverzo 2          10 - 62
  FTTC 1                    10 - 48
  ENTAC 1                   10 - 47
  Buitenpost 1              10 - 45
  US 2                      10 - 32

US 3 (Heren 3e divisie - Poule C)
  Spaarne 1                 10 - 61
  Red Stars 3               10 - 59
  ONI 1                     10 - 52
  Pecos 3                   10 - 51
  US 3                      10 - 44
  VeerhuisWessem/Westa 3    10 - 33
  
US 4 
  Overgangsklasse - Poule A
  ---------------------------------
  Stede Broec 1              6 - 42
  DOV 2                      6 - 36
  De Victors 1               6 - 30
  US 4                       6 - 28
  Duintreffers 1             6 - 26
  ZTTC 1                     6 - 26
  Victory '55 2              6 - 22

US 4 
  Overgangsklasse - Poule A Promotie
  ---------------------------------
  Stede Broec 1              9 - 63
  DOV 2                      9 - 51
  US 4                       9 - 43
  De Victors 1               9 - 39
  
US 5 
  1e klasse - Poule C
  ---------------------------------
  US 5                      10 - 60
  Disnierats 2              10 - 58
  Het Nootwheer 2           10 - 54
  DOV 3                     10 - 51
  Olympia (E) 2             10 - 39
  Amstelveen 2              10 - 38
  
US 6 
  1e klasse - Poule A
  ---------------------------------
  Tempo-Team 6              10 - 68
  TSTZ Haarlem 1            10 - 63
  Stede Broec 5             10 - 51
  De Roemer 1               10 - 47
  US 6                      10 - 42
  JOVO 2                    10 - 29
  
US 7 
  2e klasse - Poule D
  ---------------------------------
  Sporting SDO 1            10 - 71
  Het Nootwheer 3           10 - 56
  JOVO 4                    10 - 55
  US 7                      10 - 51
  DOKO (V) 1                10 - 41
  HTC 7                     10 - 26
  
US 8 
  2e klasse - Poule G
  ---------------------------------
  ZTTC 2                    10 - 63
  US 8                      10 - 60
  Patrios 1                 10 - 56
  VDO 1                     10 - 48
  Amsterdam '78 5           10 - 38
  HTC 5                     10 - 35
  
US 9 
  3e klasse - Poule L
  ---------------------------------
  Patrios 2                 10 - 65
  TSO 2                     10 - 63
  US 9                      10 - 51
  Tempo-Team 12             10 - 46
  Oranje Zwart 1            10 - 44
  Rijsenhout 1              10 - 31
  
US 10
  3e klasse - Poule M
  ---------------------------------
  HBC 4                     10 - 73
  Het Nootwheer 5           10 - 65
  Amstelveen 4              10 - 58
  US 10                     10 - 45
  Spaarne 8                 10 - 44
  Tempo-Team 13             10 - 15
  
US 11
  4e klasse - Poule I
  ---------------------------------
  DOKO (V) 2                10 - 61
  Amsterdam '78 9           10 - 52
  US 11                     10 - 51
  The Victory 7             10 - 49
  ZTTC 7                    10 - 45
  Diemen 3                  10 - 42
  
US 12
  4e klasse - Poule G
  ---------------------------------
  VDO 3                     10 - 60
  TSO 3                     10 - 56
  US 12                     10 - 50
  ZTTC 9                    10 - 49
  AMVJ 4                    10 - 46
  GSV Heemstede 2           10 - 39
  
US 13
  5e klasse - Poule E
  ---------------------------------
  Tempo-Team 17             10 - 70
  Amstelveen 7              10 - 65
  GSV Heemstede 3           10 - 57
  Holendrecht 3             10 - 39
  ASSV 4                    10 - 36
  US 13                     10 - 33